Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

Środowiska LGBT realizują rozpisaną na etapy strategię destrukcji prawa i demoralizacji Polaków. Przetestowany na Zachodzie plan, który ma zmienić społeczeństwo, ujawnił niedawno wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej. Najpierw domagają się wprowadzenia związków partnerskich, potem zrównania ich z małżeństwami, ostatni krok to adopcja dzieci przez związki jednopłciowe. Naciski lobby homoseksualnego eskalują. W tę kampanię wpisuje się urząd Rzecznika Praw Obywatelskich.

Krzysztof Gajkowski, „Nasz Dziennik”, 15 maja

 

Moim zdaniem pojawienie się filmu Sekielskich przed wyborami ma jednak także jasny wydźwięk polityczny, pokazuje, jak mocne jest Prawo i Sprawiedliwość. W gruncie rzeczy jego celem nadrzędnym nie było ani oczyszczenie Kościoła, ani chęć obrony dzieci. Widocznie PiS jest bardzo mocny, skoro, żeby w niego uderzyć przed wyborami, to trzeba uderzyć Kościół.

Ks. dr Marek Kotyński, „Fronda”, 15 maja

 

Ludzie nieodpowiedzialni, źli, próbują przerzucać na ramiona wszystkich kapłanów grzechy czy słabości jednostek. Naprawdę pamiętajmy, abyśmy modlili się za naszych kapłanów, księży, żeby wytrwali w tym powołaniu kapłańskim i wytrzymali te niejednokrotnie niesprawiedliwe ataki.

Joachim Brudziński, Radio Maryja, 14 maja

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.