Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

Nieletnia laska marszałkowska

numer 13/2019

Prokuratura została powiadomiona o możliwości popełnienia poważnego przestępstwa przez szefa CBA. W tle sekstaśmy marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i skomplikowana ope-racja mająca na celu wyciszenie skandalu.

26 marca na ręce Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry wpłynęło zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Za pośrednictwem kancelarii prawnej zawiadamiający, były oficer CBA Wojciech J., informuje o przekroczeniu uprawnień i niedopełnieniu obowiązków przez szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego Ernesta Bejdę oraz dyrektora Biura Kadr i Szkolenia CBA Jarosława Wrzoskowicza.

Celem przestępczych działań kierownictwa CBA miało być zdaniem zawiadamiającego zatuszowanie informacji kompromitujących marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Z doniesienia wynika, iż J. wszedł w posiadanie nagrania wideo, na którym marszałek Kuchciński obcuje płciowo z nieletnią prostytutką pochodzenia ukraińskiego.

Fragment zawiadomienia: „…w jednym z trzech podkarpackich domów publicznych (Dubiecko, Krasiczyn, Rzeszów) (…) została zarejestrowana wizyta jednego z najwyższych polityków PiS. Polityk ten miał dopuszczać się czynności seksualnych z nieletnią (prawdopodobnie poniżej 15. roku życia) prostytutką narodowości ukraińskiej o imieniu Rusłana, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 200 § 1 kk. Nagranie to (z domu publicznego) zostało przez OZI przekazane Wojciechowi J. na płycie CD. W trakcie prowadzonych czynności operacyjnych Wojciech J. uzyskał dodatkowo informację, iż nagrań tego typu jest dużo więcej, a zarejestrowani na nich są przede wszystkim politycy PiS oraz powiązani z nimi biznesmeni z Podkarpacia”.

Skrót OZI oznacza w nomenklaturze służb specjalnych osobowe źródło informacji, czyli zarejestrowaną osobę, która przekazuje agentowi informacje.

Do zawiadomienia dołączone są liczne dokumenty i dowody w postaci nagrań, m.in. trwające godzinę i 33 minuty nagranie przesłuchania/rozmowy J. z funkcjonariuszami Departamentu Operacyjno-Śledczego (DOŚ) CBA z 23 maja 2018 r. Fragment zawiadomienia: „W trakcie przesłuchania Wojciech J. ujawnia, że jego OZI nie jest politykiem, ale jest umocowane w strukturach Podkarpacia. Zdradza także, iż politykiem, który został uwieczniony na jednym z nagrań z agencji towarzyskich jest Marszałek Sejmu Marek Kuchciński”.

O „aferze podkarpackiej” pierwszy raz 12 marca tego roku poinformowały Radio Zet i „Fakt”, a za nimi liczne portale i gazety. Pojawiła się informacja o znanym polityku PiS korzystającym z usług nastoletniej prostytutki. Nie padło nazwisko. Z dokumentów opublikowanych przez Radio Zet mylnie wywnioskowano, że sprawa dotyczy posła Andrzeja Matusiewicza z PiS. Ale z zawiadomienia złożonego 26 marca przez agenta CBA wynika, iż nagranym politykiem PiS jest marszałek Kuchciński.

Matusiewicz pojawia się w zupełnie innej roli. Cytujemy fragment doniesienia dotyczący raportu z 14 maja 2018 r. skierowanego do szefa CBA Bejdy: „W raporcie tym Wojciech J. powiadomił Ernesta Bejdę, iż od miesiąca marca 2018 roku asystent posła Andrzeja Matusiewicza kontaktował się kilkukrotnie z jego przyjacielem Pawłem D. Matusiewicz, według treści raportu, miał zaproponować Wojciechowi J. etat komendanta Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej lub inne stanowisko kierownicze w MSWiA w zamian za przekazanie mu nagrania wideo z politykiem PiS, na którym polityk ten dokonuje obcowania płciowego z nieletnią w agencji towarzyskiej”.

Zatem poseł Matusiewicz nie jest osobą, która znajduje się na nagraniu, którego dokonano w agencji towarzyskiej.

 

Całość na łamach

 

__

 

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński, reagując na nasz artykuł złożył przeciw nam do sadu pozew o ochronę dóbr osobistych, podważając prawdziwość informacji o tym, że przebywając w jednym z podkarpackich domów publicznych, korzystał z usług nieletniej prostytutki, dopuszczał się wobec niej czynności seksualnych i domaga się przeprosin. Proces sądowy trwa. Niniejsze oświadczenie zamieszczamy realizując sądowe postanowienie o zabezpieczeniu powództwa.

Urma Sp. z o.o. – wydawca Dziennika Cotygodniowego „NIE” i portalu nie.com.pl, Andrzej Rozenek – autor

Wasze komentarze 76 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • Dołączył nagranie swojej rozmowy, nie dołączył nagrania z kopulacją, choćby kopii.
  Rozenek, kup sobie koło i pieprznij się w czoło.
  Cała kolejka tych, którzy mają zdjęcia z Napoleonem, ustawia się od rana por redakcją.

  • Nie sądzę żeby redaktor Rozenek szedł na rympał i narażał siebie oraz Urbana na płacenie gigantycznego odszkodowania… Pewnie dysponują czymś więcej niż nagraniem rozmowy typu „słyszałem, że…”.
   Sprawa jest prosta do weryfikacji – albo Kuchciński wytoczy im proces o zniesławienie i wygra, albo… procesu nie wytoczy, z oczywistego powodu.
   W TAKIEJ kwestii udawanie że „NIE” nie istnieje nie wchodzi w rachubę.

   • Przecież on nigdzie nie napisał, że są dowody na bzykanie nieletniej przez Kuchcińskiego. On napisał, ze pewien kandydat na Napoleona, powiedział, że itp.
    To dokładnie taka sama sprawa jak z Lepperem, który mówiło talibach lądujących w Klewkach by zaopatrywać się w wąglika.
    Problem w tym, że nie lądowali a byli więzieni, nie w Klewkach a w Kiejkutach, i rok po ujawnieniu rewelacji Leppera.
    Poza tym wszystko się zgadzało..
    Nie ma nagrań, nie ma dowodów.

  • Tak ! a w Smolensku byl zamach ! . zy wiesz co dziaoby sie gdyby ta informacja okazala sie nieprawda ? . Eszyscy , jak jeden maz od piewszej chwili od ukazania sie jej siedzieliby w wiezieniu . Nikt kto ma choc troche rozumu w glowie i ceni sobie wolnosc , takich fack newsow nie publikuje .

   • To takie trudne do zrozumienia, że Rozenek nie pisze o tym, że Kuchciński bzyka w agencji?
    On pisze o tym, że ktoś złożył zawiadomienie do prokuratury.
    To, że debil rozumie jak rozumie, to sprawa debila.
    Gdyby „ktoś” zawiadamiający prokuraturę miał prawdziwe kwity a nie urojenia, to sprzedałby je za prawdziwe pieniądze i nikt, nic by mu nie zrobił.
    Tak trudno to zrozumieć?

    • A skąd wiadomo, że prawdziwe pieniądze nie poszły. Redaktor Urban zbyt ceni sobie obecne życie by pozwolić swoim współpracownikom na narażenie na utratę tego co do tej pory udało mu się osiągnąć.

 • W sumie to lepsze niż całowanie się z bokserką. Skąd wiadomo ile lat miała dziewczyna?

 • 1 kwietnia i wszystko jasne…niestety.

  • Wątpie że to z okazji 1 kwietnia.
   Urban płacił już za duperelny w porównaniu z tym żarcik z Tuska, a tu jest jednak grubo…

  • Według jakiego kalendarza masz 1 kwiecień ?

  • To była kopia, oryginał nadal jest u osoby, od której dostał kopię, czyli OZI. Bejda chciał mu zapłacić za oryginał, ale OZI się nie zgodził, powiedział że woli ujawnić nagranie. No i pewnie ujawni, jak dojdzie do procesu. Kuchciński stary erotoman dostanie za swoje, podobnie jak swego czasu Pięta. najgorsze są takie świętoszki.

 • A wiecie, że pomoc on nie był żadnym majorem tylko porucznikiem? 😀 i w każdej służbie mówił, że mu coś zginęło. Ja nie wierzę. Miał nagranie a kopii nie zrobił. Bardzo sprawny z niego agjent 😀 specjalnej troski a nie specjalny

  • To była kopia, oryginał nadal jest u osoby, od której dostał kopię, czyli OZI. Bejda chciał mu zapłacić za oryginał, ale OZI się nie zgodził, powiedział że woli ujawnić nagranie. No i pewnie ujawni, jak dojdzie do procesu. Kuchciński stary erotoman dostanie za swoje, podobnie jak swego czasu Pięta. najgorsze są takie świętoszki.

 • Kurcze czytam od tygodnia o tym i wszyscy trąbią, że nagranie a nie ma tego AKTU nigdzie! jak znam życie to pewnie będzie niewyraźne i nie pada tam nazwisko występującego…. afera godna Faktu. Chociaż mam nadzieję, że mnie pozytywnie zaskoczą. Może będzie w HD 😀

 • to zona zdradzila Jarka z malolata ? Ale obciach w LBGQalamakotaijeszcze120liter

 • Pierwszy Jebaka Podkarpacia niech żyje! 😉

 • Jest nagranie czy nie? Pokażcie chociaż screen

 • Dlatego chłopy siedzą w polityce. A kobiety raczej nie powinny w polityce bo widzicie co się dzieje za plecami społeczeństwa. Raport kiedyś pokazał że najwięcej prostytutek stoi pod Warszawą.

 • No-no, wszyscy tacy świetojebliwi, z mordmi pełnymi ‚wartości rodzinnych’ a wydupczyli by wszysko co chodzi za wyjatkiem zegara i jeża. No ale pewnikiem jak każdy PiSdzielski kato-talib już się wyspowiadał kościele pod wezwaniem św.patrona pedofilow JPII. A może nawet dostąpił odpustu zupełnego, takiego a posteriori i a priori.

 • A pamiętacie naszego posła Stefana Niesiołowskiego, nikt nie chciał wierzyć jako to z niego „artysta seksualny” sam zrzekł się immunitetu. A pamiętacie innych posłów, którzy postępowali niezgodnie z zasadami Posła na Sejm ..Taki bogobojny człowiek, modlący się z różańcem w ręku z innymi członkami rządu, a teraz taka wpadka. Panie Prezesie Kaczyński, co Pan na to ???

 • Jeśli to nie jest fejk i nie uda się im zatuszować jak tych wieżowców, to może z tego wyniknąć spora afera

  • Wszystko im można. Skóra corka Lecha ma 3 czy 4 faceta i dzieci a nadal jest niepokalana to oni wszystko mogą.

 • Dobrze kumam, ze marszalek polskiego sejmu moze okazac sie zbrodniarzem?

  • @lancet – Bardzo dobrze. Dobrze. Dostatecznie… Nie rozumiem. 😉

   Katolik, Marszałek a pedofil! Niczym wprost wymaluj …złote, a skromne!

  • @lancet – Bardzo dobrze. Dobrze. Dostatecznie… Nie rozumiem. 😉

   Katolik, Marszałek a pedofil? Niczym wprost wymaluj …złote, a skromne!

  • a tam zaraz zbrodniarzem, jeśli natet to tylko zwykły świńtuch, ale afera

 • Prokuratura tuszujac te sprawe wspoldziala w przestepstwie.

 • Zapytaj kogoś bardziej rozgarniętego co oznacza „tygodnik”,to potem podyskutujemy o kalendarzu.

 • Zapytaj kogoś bardziej rozgarniętego co oznacza termin „tygodnik”.

 • Było wiadomo od dawna, że Kuchciński ma słabość do małolatów

 • A tacy mieli byc prawi….i co teraz panie Jaroslawie???? Czy to tez im zie nalezy???

 • A tacy mieli byc prawi….i co teraz panie Jaroslawie???? Czy to tez im zie nalezy???

 • A tacy mieli byc prawi….i co teraz panie Jaroslawie????

 • A tacy mieli byc prawi…. a co drugi to pedofil

 • Nie wierzę, że na 39 komentatorów tylko 3 zakumało o co chodzi

  • Jeżeli informacja pierwsza była 12 marca ,następnie podana drugi raz przez inne media to już coś jest na rzeczy.Za trzecim razem podane są nazwiska to już jest coś.Filmu z aktu nie można odtworzyć w internecie bo wtedy jest przestępstwo.Sprawa wtedy by się rypla.

 • Panie Marszałku w tym wieku,a co z opadem

 • Jak mówił klasyk: „człowieku pokaż fakturę!!”. Chociaż z reakcji CIS: „marszałek Sejmu zapowiedział zdecydowane działania na drodze prawnej, z wykorzystaniem wszelkich możliwości postępowania karnego oraz cywilnego”, można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że paparazzi z brukowej gazety codziennej dostanie cynk ws. rutynowego spotkania z pokrzywdzonym, a tematem będą bardzo ważne sprawy legislacyjne prowadzone przez resort sprawiedliwości. Wszak sam Wielki Deweloper przetarł już szlak i świat się nie zawalił

 • minął się z powołaniem, mógł zostać klechą…

 • Jeżeli informacja pierwsza była 12 marca ,następnie podana drugi raz przez inne media to już coś jest na rzeczy.Za trzecim razem podane są nazwiska to już jest coś.Filmu z aktu nie można odtworzyć w internecie bo wtedy jest przestępstwo.Sprawa wtedy by się rypla.

 • wredny atak wrednego kłapouchego urban ty sie piekła nie boisz ???? tam jest wprawdzie wakat bonie kto do pieca podkładac ale dlatego ze nikt nie chce tego robic bo strach sie schylic w obecnosci tej uranowskiej zboczonej swini

 • wredny atak wrednego kłapouchego urban ty sie piekła nie boisz ???? tam jest wprawdzie wakat bonie kto do pieca podkładac ale dlatego ze nikt nie chce tego robic bo strach sie schylic w obecnosci tej uranowskiej zboczonej swini

 • żydostwo powoli upada i sie brzytwy chwyta

 • Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!

  « Powrót

 • Panie Rozenek! Rozumiem, że z braku innych możliwości zrobienia kariery, specjalizuje się pan w tekstach dla kompletnych idiotów. Ale litości! mógłby się pan choć trochę trochę postarać. Takich idiotów to we współczesnej Polsce już prawie nie ma. Rozumiem, że denny poziom tego bajeranckiego tekstu służy temu, aby ewentualny są nic nie mógł z niego wywieźć.

 • To se ogrodnik poru. .ał. Czy płacił kartą służbową? Za sejmowe czy za swoje? A viagrę brał czy też staje mu samoistnie? Opisać i opublikować w „gazecie polskiej” codziennej

 • Nareszcie tzw.Sejmu pOSŁOWIE,
  mają temat co się zowie !
  Nie ważne co do laski wpływa(447),
  lecz co z niej wypływa.

 • natychmiast wyrzucic kuchcinskiego

 • I zabił Kosteckiego! Kuchciński pedofil do więzienia!! Co on robi dalej jako marszałek? Są równi i równiejsi

 • I zabił Kosteckiego! Kuchciński pedofil do więzienia!! Co on robi dalej jako marszałek? Są równi i równiejsi

 • A nie można by odkupić tych nagrań od Ukraińców i upublicznić w hołdzie dla władzy kaczystowskiej?

 • Cześć, a może spróbujecie powęszyć dlaczego zginął Cygan Kostecki? Znany rzeszowski sutener, który wielokrotnie nagłaśniał afery „kolegów po fachu” oraz wysokiego pracownika CBŚ?