Motto tygodnia: Polacy pierdolą harówkę i zaczynają majówkę.

Co by było w Polsce bez Radia Maryja? Już byśmy byli wszyscy zaczadzeni tymi mediami liberalno-lewicowymi. (…) Jak oglądacie te TVN-y, te inne – już nie będę wymieniał wszystkich, żeby im reklamy nie robić – te wszystkie media, w których tylko nienawiść sączą do Polaków, do Polski, do Kościoła, do Radia Maryja też, to oglądajcie też Telewizję Trwam i czytajcie porządną prasę. Pisma katolickie do ręki w każdą niedzielę, kochani. „Nasz Dziennik” do ręki.

Tadeusz Rydzyk, przemówienie do uczestników Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja, 8 lipca

 

Polacy potrzebują zjednoczenia wokół fundamentalnych wartości patriotycznych, etycznych, społecznych, religijnych (…). Zarazem też uważam, że we współczesnym świecie, zdominowanym przez szum informacyjny, w którym odbiorcom często trudno jest odróżnić prawdę od fałszu, odkrycie od plotki, sensację od manipulacji, ogromnie ważną rolę mają do odegrania rzetelne, profesjonalne, wiarygodne środki masowego przekazu. (…) Niech Rodzina Radia Maryja nadal dobrze służy Kościołowi i Ojczyźnie.

Andrzej Duda, list do uczestników Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja, 8 lipca

 

Tegoroczna peregrynacja odbywa się pod  hasłem „Idźcie i głoście”. Oddaje ono szczególny charakter Rodziny Radia Maryja. Waszą siłą jest zjednoczenie wokół wspólnych wartości, troska o dobro Ojczyzny i zachowanie polskiego dziedzictwa, opartego na chrześcijańskich fundamentach. (…) Nie byłoby tej i innych pielgrzymek Rodziny Radia Maryja, gdyby nie wasz przewodnik, ojciec Tadeusz Rydzyk. Jego posługa, jego dzieło, zasługuje na wyrazy szacunku i wdzięczności.

Beata Szydło, list do uczestników Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja, 8 lipca

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, czytając ten bełkot papci Rydzyka, to mnie się zdawa, że jemu lepiej wychodzi CZYN, niż gadanie. No bo tak mówiąc między nami kobietami w damskiej toalecie, to ja, osobiście zresztą, oglądając i słuchając tych lewicowo-liberalnych mediów, jakoś, kuervas, nie odczuwam nienawiści do Polaków, czyli wedle mojej nomenklatury do Ludzieńków i Narodu, dalej do Polski, czyli do mojej, ukochanej Ojczyzny i dalej do Kościoła, którego szanuję, choć nie praktykuję i do Radia Maryja, którego nie mogę słuchać z przyczyn technicznych, za to BARDZO często oglądam TVTrwam. Patrząc tak bezstronnie, no to wedle mojego umu – jak mawiał Bohdan Chmielnicki, dla niewtajemniczonych wódz powstania kozackiego w XVII wieku vs Lachom – to nie TE media, ale WŁAŚNIE papcio Rydzyk ZASIEWA tą nienawiść w sercach i duszach Ludzieńków i Narodku swoją głupią, prostacką filozofią, wspieraną przez Naszego Nawiedzonego Pana Prezydenta i Naszą Panią Premier Beatę Szydło.
    Hej !-

  • Miał i ma rację ten potwór Urban . Zianie miłością bliźniego to ciągle najpotężniejsza siła każdej religii . Doczekamy jeszcze chichotu historii , jaką doczekali wyznawcy judaizmu, twórcy rasizmu . Zabronienie głoszenia nienawiści musi w końcu objąć te największe siedliska – religie .

  • Niech zyje wolska. Z kitem, przytupem i w ciemnocie.

  • To Duda i Szydlo nie maja nic lepszego do roboty niz glupio komentowac oilgrzymke moherow?

  • prosze mi przetlumaczyc co to jest „POLSKIE DZIEDZICTWO” ?