Motto tygodnia: Pyton grasuje, a policja protestuje.

Przesiedlanie do Europy milionów muzułmanów i Afrykanów i siłowe ich zasiedlanie w Europie Wschodniej wbrew woli ich mieszkańców służy jedynie realizacji przemyślanego programu likwidacji jednorodnych, homogenicznych państw narodowych, w tym Polski i Węgier. Chodzi o chorą, zbrodniczą ideologię, a nie współczucie. Niemcy sugerują konieczność dalszej presji politycznej na Europę. Wschodnią, by możliwa stała się w nich „przemiana społeczna”. Czyli likwidacja i rozpuszczenie polskiego narodu jako gospodarza polskiego terytorium.

Krystyna Pawłowicz, facebook, 7 września

 

W Poznaniu Kongres Kobiet pod hasłem – ALERT dla KOBIET. (…) Zebrane osoby – sądząc po tym haśle – debatowały albo o nasilającym się zagrożeniu i zniewoleniu Dekalogiem, albo o tym, jak – na złość PIS-owi i swym facetom – przyjmować szariat w Polsce, a z nim przemiłych, delikatnych, dobrze wychowanych „gości” pani Merkel. W końcu niektóre kobiety są tego warte…

Pawłowicz, facebook, 9 września

 

Nie zrzekliśmy się roszczeń i będziemy starać się o reparacje. (…) Wielu Polaków bije dziś pokłony nie tylko Moskwie, ale i Berlinowi. Postawy tych Polaków są bardzo szkodliwe, przynoszą wielkie szkody państwu polskiemu. Moim zdaniem osoby te, jeśli nie potrafią rozpoznać polskiej racji stanu nie powinny być nazywane Polakami. Mam nadzieję, że dziś nie dążymy do piątego rozbioru Polski, choć mam wrażenie, że wielu chciałoby, aby tak właśnie się stało. Najwygodniejsze dla tych ludzi byłoby, aby Polska przestała istnieć. Chcieliby oni, aby powstał na naszym terenie kraj nadwiślański, który byłby podporządkowany Moskwie, Berlinowi czy Brukseli. Ci, którzy nie chcą dziś reparacji od Niemiec to Targowica.

Tadeusz Płużański, Fronda.pl, 13 września

 

Monarchia to naturalna forma rządów, sprawdzona przez tysiące lat i odpowiadająca hierarchicznemu porządkowi. Po drugie, Pan Bóg jest królem wszechświata, a król jest jego ziemskim namiastnikiem.

Jacek Bartyzel, „Rzeczpospolita”, 13 września

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, jeżeli to Jarkowycz-Wścieklica odkrył pośluwę Pawłowicz, to powinien ją cokolwiek przykryć, bo naszą, ukochaną Ojczyznę na dorobku nie stać na tyle kretynizmów wypowiadanych przez tę babę, kuervas ! Hej !-