Motto tygodnia: Czy Kościół zmieni pedofilskie trzęsienie ziemi?

Wiele lat temu jako Telewizja Trwam i Radio Maryja rozpoczęliśmy walkę z wykluczaniem społecznym ludzi starszych, samotnych, ludzi, którzy mają gorsze warunki. Natomiast katolicy w dalszym ciągu są wykluczani społecznie. Nie jesteśmy traktowani na równi z innymi podmiotami. Myślę, że teraz należy walczyć, abyśmy mogli być równoprawnymi przedsiębiorcami, równoprawnymi osobami, tak jak każdy działający w Polsce.

Lidia Kochanowicz-Mańk, dyrektor finansowy Fundacji Lux Veritatis, Telewizja Trwam, 13 lutego

 

Będziemy szczęśliwi nawet wtedy, gdy nas wyłączą, gdy będą was wyśmiewać, gdy będą nawet w telewizjach na was mówić, gdy będą pisać na was, kłamać.

dr Tadeusz Rydzyk, homila, 17 lutego

 

Europa odchodzi od Chrystusa. Dlatego chcemy i wołamy, żeby Europa się ocknęła. Mówimy: chrześcijanie Europy, policzmy się! Są nas miliony, a rządzi nami garstka ateistów, masonów, liberałów, dlatego trzeba, aby chrześcijanie się obudzili i stali się solidarni. (…) Pragniemy tylko jednego: żeby Chrystus miał paszport do wszystkich krajów Europy i żeby był tam oczekiwanym gościem. Chrześcijańska dotychczas Europa nie powinna być kontynentem ateistów, bezbożników czy islamistów, ona ma być Chrystusowa.

Ireneusz Skubiś, Radio Maryja, 14 lutego

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Bylby to moze i rodzaj folkoru ale to na prawde nadaje sie tylko do zaorania.

  • Chodzenie do kościoła w którym pedofil odprawia mszę św jest grzechem ciężkim

  • CI Z RYDZOWEJ PROPAGANDY, ODLECIELI JUŻ NA MARSA, RYDZ NACZELNY PASIONY NASZĄ KASĄ,PRZEZ KACZĄ WŁADZĘ,PIE…JAK POTŁUCZONY, CYNICZNY KLECHA!!

  • My wołamy: biskupi przestańcie gwałcić nasze dzieci. Dlaczego ciągle napastujecie je.? Ewangelia tego was nie uczy.