Motto tygodnia: Pytania Dudy to horrendum – będzie gówno, a nie referendum!

Pan prezydent Andrzej Duda zobowiązał się do walki z antysemityzmem zapowiadając odpowiednią legislację w tej sprawie, co jest bardzo niepokojące. Wiadomo bowiem, że to ani prezydent, ani żaden inny czynnik polski nie decyduje o tym, co jest antysemityzmem. Zawsze decyduje o tym strona żydowska. Gdyby taka legislacja pojawiła się, wówczas mielibyśmy do czynienia z amputacją kolejnego fragmentu polskiej suwerenności państwowej.

Stanisław Michalkiewicz, PCh24, 7 lutego

Rycerska inicjatywa – modlitwa: O uświęcenie własne, o nawrócenie grzeszników, zwłaszcza żydów i masonów – to całonocne czuwanie modlitewne z 16. na 17. dzień miesiąca. (…) A jeśli ktoś nie może przyjechać do Niepokalanowa, niech spróbuje inaczej… Rycerzy Niepokalanej – indywidualnych lub zrzeszonych we wspólnotach  – którzy w danym miesiącu nie mogą przyjechać na czuwanie do Niepokalanowa, zachęcamy, aby 16. dnia miesiąca łączyli się duchowo z Niepokalanowem. Po uzgodnieniu z Księdzem Proboszczem lub Opiekunem RN mogą w swojej parafii zorganizować podobne czuwanie modlitewne lub krótką modlitwę.

Zaproszenie, niepokalanow.pl, luty

Najbardziej narażeni na opętanieludzie po 30. roku życia. Jest to związane z ich emocjami. Po prostu ludzie w pewnym wieku są bardziej otwarci na zło niż młodzież. A zło przychodzi do nas wszystkimi możliwymi drogami. Wykorzystuje też nowinki techniczne, np. Internet. Pozostając długo w sieci, narażamy się najbardziej. A opętanie to nic przyjemnego. To zniewolenie, dręczenie, które przypomina bicie. Bóle przychodzą nagle, są niezrozumiałe dla lekarzy. Inni mają niepojętego pecha. Czasami diabeł psuje każdą dobrą relację z ludźmi. Ale najgorsze są nocne zwidy – postaci stojące przy łóżku lub nakazujące samobójstwo.

Jan Szymborski , malydziennik.pl, 7 lutego

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Zło jest o wiele bardziej postepowe niż dobro, jednak jest nadzieja i dla Boga, bo odkąd wynaleziono nawigację satelitarną istnieje możliwość, że odnajdzie na Ziemi Niepokalanów.