Motto tygodnia: A na drzewach zamiast liści będzie wisieć mowa nienawiści.

Jedno pozostaje niezmienne. Mieliśmy wierzącą premier, mamy wierzącego premiera. Nie ukrywam, że bardzo mi się podoba prośba nowego premiera do swojego ojca. – Rozmawiałem z synem w nocy, prosił mnie o błogosławieństwo na ten nowy czas, trudny czas, ważny dla Polski i dla niego – powiedział Kornel Morawiecki. Jeśli ktoś tak zaczyna, to można mieć nadzieję, że i dalej będzie podobnie. Bez Boga ani do proga!

Tomasz Terlikowski, Facebook, 8 grudnia

 

Chcemy przekształcać Europę. Chciałbym na nowo ją rechrystianizować, bo w wielu miejscach nie śpiewa się już kolęd, kościoły są puste, to bardzo smutne.

Mateusz Morawiecki, Telewizja Trwam, 9 grudnia

 

Chrystianofobia wciąż jest jednak żywa. Inna sprawa, że jeśli Polska chce rechrystianizować Europę, to jak najszybciej powinna zająć się ochroną dzieci nienarodzonych. Nie ma rechrystianizacji tam, gdzie zabija się nienarodzonych tylko dlatego, że są chorzy i niepełnosprawni.

Terlikowski, Facebook, 10 grudnia

 

Proszę o potężną modlitwę. Złe duchy uwzięły się na Polskę, bo Polska jest światłem dla Europy, dla świata. Niemcy nam zazdroszczą, że prezydent klęka, premier klęka. Oby to było konsekwentne.

Tadeusz Rydzyk, Radio Maryja, 7 grudnia

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.