Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

Akcja dewiacyjnych środowisk homoseksualnych w szkołach to badanie gruntu: jak daleko można się posunąć i kiedy władze zareagują.

Krystyna Pawłowicz, Radio Maryja, 26 października

 

To jest główne narzędzie ideologiczne ateistów, którzy są przeciwni chrześcijaństwu, wysokiej kulturze duchowej i robią wszystko, żeby to zniszczyć. Bo gender w istocie to neomarksizm, a nawet neobolszewizm w zachowaniach. Tak jak marksiści chcieli podbić cały świat, twierdząc, że marksizm to jest najlepsza, najbardziej naukowa teoria – wiemy, jak to się skończyło – podobnie dzisiaj genderyści, czyli neomarksiści twierdzą, że mają najlepszą teorię na świecie, którą na siłę, wszelkimi środkami politycznymi, przymusem chcą zaprowadzić.

prof. Dariusz Oko, Radio Maryja, 25 października

 

W ramach takich lekcji propagowana jest także poliamoria, czyli posiadanie wielu kochanków różnej płci (…), jak najbardziej może być propagowane kazirodztwo. Jeżeli zachowania seksualne zależą tylko od widzimisię, to też kazirodztwo jest jak najbardziej dopuszczalne (…). Trzeba wiedzieć, co się kryje pod tym płaszczykiem pięknych haseł o tolerancji. To, że są jacyś ludzie, którzy mają pewne skłonności, nie znaczy, że one są dobre i powinny być promowane.

dalej Oko

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Brawo Oko tak otwarcie o upodobaniach biskupów z Krakowa, Warszawy, Poznania , Gdańska, Płocka i Katowic. O byłym prymasie Polski. No, no widzę postępy w Radiu Maryja.

  • Chuj w dupie to ulubiony podmiot liryczny przemyśleń tych „profesorów”. Nie wiem co biorą ale musi to być coś w czopkach. Oko koło dupy skoko.

  • Jak daleko można się posunąć, kiedey nikt nie chce kogos posuwac, nawet za obietnice podwojnej porcji salatki?

  • prof. Dariusz Oko to jest prawdopodobnie profos Dariusz Oko, bo chyba nie profesor od obrobki tumanow?

  • Kiedy powstanie pomnik dzieci zgwałconych przez biskupów? Naród powinien pamiętać o narodzonych i skrzywdzonych ofiarach purpurowego totalitaryzmu w Najjaśniejsze. Precz z biskupami pedofilami.

  • Krycha na starosc powinna zamowic sobie ganbang fucking.

  • Słuchaj Rzymie! Tylu łajdaków zostało kanonizowanych przez biskupów w kościele. Nadszedł czas aby świętym został ktoś nieskalany, dobroduszny. Santo subito Jerzy Urban. Urban na ołtarze.

  • zgadzam sie, gonić marksistów umysłowych

  • Słyszałem, że pan Jerzy Urban 11 listopada udaje się na mszę św do świątyni Opatrzności Boże, żeby rozpocząć swój proces kanonizacyjny. Jego postulatorem będzie pani Daniszewska.

  • Zamawiam relikwie św Jerzego Urbana: serce, czaszkę, obrzeznaniucha, lewe ucho, obie stopy. Palcami niech podzielą się inni. Serce św Jerzego Urbana wstawię do kościoła św Krzyża obok serca Chopina.