Motto tygodnia: Czy Kościół zmieni pedofilskie trzęsienie ziemi?

W ostatnim czasie nasila się krytyka Kościoła. W przestrzeni publicznej ląduje pod jego adresem coraz więcej oskarżeń. To coś, co było jednak obecne od zawsze, a nigdy Kościoła nie złamało. Dzieje propagandy antykatolickiej są tak długie, jak dzieje Kościoła. Już na kartach Ewangelii mamy opis działań propagandowych wymierzonych osobiście przeciw Chrystusowi i jego apostołom. Jeżeli obserwujemy teraz różne działania propagandowe, które odwołują się do trudnych spraw, które mają miejsce w Kościele, to służą jako materiał perswazyjny, a nie dążenie do umiłowania prawdy.

prof. Grzegorz Kucharczyk, Radio Maryja, 28 września

 

Jednym z kłamliwych i w ostatnich latach masowo rozpowszechnianych w mediach jest określenie „imperium ojca Rydzyka”, używane w odniesieniu do dzieł, w których powstaniu i działalności uczestniczyły rzesze ofiarodawców tworzących Rodzinę Radia Maryja, którzy odpowiadają aktywnie na inicjatywy o. dr. Tadeusza Rydzyka tworzenia instytucji służących Polsce i Polakom. Określanie wspomnianych dzieł jako imperium i przypisywaniu praw właścicielskich o. Tadeuszowi Rydzykowi jest manipulacją, a jej cel jest wyraźnie widoczny. Ma to zniechęcać ofiarodawców do dalszego wspierania tych dzieł.

Zespołu Wspierania Radia Maryja, oświadczenie, 30 września

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • „Dzieła zebrane o. Rydzyka” – Radio Maryja, TV Trwam, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i to wszystko z datków mecenasów sztuki z polskiego rządu oraz indywidualnych miłośników Rydzyka – sztuki jakich mało.

  • >>> O Matko, to fakt, że jak tylko papcio Rydzyk bałaknął, że mu nie staje forsy – połowa rządu w try miga poleciała z walizkami, przepychając się, żeby tylko przywrzeć ustami do jego dupy. A że papcio zrobił, to co zrobił, no to chwała mu za to, w końcu wielu Ludzieńkom i Narodowi to potrzebne, kuervas, jak by na to nie patrzał. Hej !-

  • … i sami kurwa ich katobolszewicka boska mac … „profersorowie”. Ci maja najwiecej do „powiedzenia”. Fak ju sacz „ojczyzno”!.

 • Grzesiu,ale czy wtedy bylo radio Maryja? czy wszyscy bezdomni zrobili juz bezimienne darowizny na rece papcia tadeusza?

 • RYDZYK TO ZŁODZIEJ, OKRADA GŁUPIĄ POLINIĘ W: USA I KANADZIE!!!W OGÓLĘ DZIWI MNIE JAK, MOŻE NIE BYĆ KONTROLOWANY, PRZEZ SŁUŻBY CELNE NA OKĘCIU, PO WYLĄDOWANIU,Z TAKĄ SUMĄ DOLARÓW,JAKĄ DOSTAJE W KOPERTACH!!ALE TO TYPOWO, NASZE POLSKIE!!U NAS CNOTĄMI SĄ: KOMBINATORSTWO I CWNIACTWO!!

 • „…to służą jako materiał perswazyjny, a nie dążenie do umiłowania prawdy.”
  O Matko, pan psor zapewne jebnułsja, bo powinno być – tak mnie się zdawa – PERWERSYJNY. A może pan psor napisał DOBRZE, tylko jakiścić skurwiel ponury z redakcji NIE przeinaczył TO SŁOWO prawdy, albo co, kuervas !
  Hej !-

 • Bóg stworzył świat i podarował go ludziom.
  Z tego wnioski dwa: Bóg nie potrzebuje majątku.
  Jeśli będzie coś potrzebował to sobie znowu stworzy.
  Pieniądze potrzebują jego sprzedawczyki.
  Ci którzy modlą się do niego za pieniądze.
  Za pieniądze obiecują zbawienie i królestwo niebieskie.
  Do takich manipulatorów należy Rydzyk.
  Jak wiadomo pieniądze to diabelski wynalazek.
  Wniosek: Radio Maria to diabelskie dzieło.
  Diabelskie Radio Maryja bo diabła w sercu nosi jego dyrektor.
  Ciągle mówi o pieniądzach i dobrach materialnych, które nie są potrzebne do zbawienia.
  Tak zapisano w Ewangelii

 • w 1979 r na placu Zwycięstwa w Warszawie Wojtyła wołał: Niech stąpi duch twój i odmieni oblicze ziemi, tej ziemi. Zawierzył Polskę złym duchom. Od tego momentu Polską zaczął rządzić Lucyfer. Powstała Solidarność. Belzebub przeprowadzi zamach na Lolka w Watykanie. Konsekrowani w kraju zaczęli się nawzajem kapować i kolaborować. Rozpusta panowała w każdej parafii. „Biskupi masowo gwałcili dzieci” ( kardynał Reinhold Marx, Niemcy) o czym Lolek nic nie wiedział. Anioł powiedział Jerzemu Urbanowi we śnie Ratuj kraj, załóż „NIE” Pan Jerzy wziął kielich pobłogosławił nalał i walnął na jedną nogę potem na drugą i wydał pierwszy egzemplarz ku pokrzepieniu serc.