Motto tygodnia: Nie bądź leniem, nie bądź chory i zapieprzaj na wybory.

Dziś lewica na razie niszczy elewacje kościołów. Jutro może zabijać księży i świeckich. Przesada? Nie bardzo, dziś lewica gloryfikuje np. komunistyczną Hiszpanię, której tyrania przejawiała się w masowym mordowaniu duchownych i świeckich katolików, tylko dlatego, że byli katolikami. Jak tylko lewica będzie miała okazję, to wróci do swojej zbrodniczej praktyki. Tym bardziej, że nie ukrywa swojego totalitarnego charakteru, odmawiając prawa polskim patriotom do uczczenia Powstańców Warszawskich i równocześnie współpracuje z komunistami nieukrywającymi swojego podziwu dla tej zbrodniczej ideologii.

Jan Bodakowski, Fronda.pl, 7 sierpnia

 

Polska jest wobec tej Europy ateistów Zachodu jak wyspa wiary na morzu ateizmu i dlatego tak jak morze atakuje falami wyspę, tak ci zdegenerowani ateiści z Zachodu nas atakują. Oni odrzucając Boga często stają się wyznawcami bożka przyjemności, w tym szczególnie seksu i ci atakujący nas to na pewno w dużej części klienci domów publicznych. Przecież chodzi tam wielu polityków i wielu dziennikarzy. To są ci ludzie, którzy niesamowicie poniżają człowieka, poniżają kobiety, ale często poniżają również mężczyzn w gejowskich domach publicznych. I to też wiąże się z islamem, z inwazją islamu.

prof. Dariusz Oko, Fronda.pl, 7 sierpnia

 

Obrona wolności religijnej jest jednym z naszych priorytetów jako niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ. (…) Polscy misjonarze i misjonarki realizują różne programy edukacyjne i humanitarne, finansowane z budżetu państwa m.in. w Etiopii, Egipcie, Rwandzie, Tanzanii, Zambii, Senegalu, ale także w Indiach czy na Białorusi. Bardzo cenimy ich zaangażowanie.

Jacek Czaputowicz, KAI, 3 sierpnia

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Jestem ateista, liberalem i antyklerykalem. Z lewica mi nie po drodze ale chetnie pomoglbym jej w rzezi katolstwa.

  • ZA SCHYŁKU KOMUNY TEŻ BYLI PROPAGANDZIŚCI, KTÓRZY WIETRZYLI KONLFKIT Z ZACHODNIMI MOCARSTWAMI I SOCJALIZM WIECZNE ŻYWY!!CZYŻBY CZARNA MAFIA I ICH AKOLICI,TEŻ CZULI SWÓJ KRES???!!!

  • Profesur Oko wywodzi że dzisiejszy ateista to w istocie gej-sodomita który wyznaje wojujący islam. Profesorzu się zapomniało że jeszcze pijak a jak pijak to złodziej… 🙂

  • Jeden lubi seks, a drugi jak go kolanka bolą od posadzki. Chłopcy w sukienkach już nie mają lepszego pomysłu na zwrócenie na siebie uwagi, to martyrologizują swoją działalność. Problem w tym, że młodzi w Polsce niespecjalnie słyszą ich jęki.

  • Jak was nie pie*dolą , to nie wierzgajcie nogami .