Motto tygodnia: Prezydent Duda mówi, że węgla starczy na dwieście lat. Dwieście plus VAT.

Dziś bronimy Polskę przed naporem bezbożnych nurtów lewackich i będziemy bronić przed antychrześcijańską agresją islamu, która teraz dokonuje się w Europie, i którą wszyscy przecież ze zgrozą obserwujemy.

Krystyna Pawłowicz, facebook, 15 stycznia

 

Kościół katolicki w Polsce jest znakiem nadziei dla Europy. Wiara katolicka w Polsce tkwi głęboko w duszach wielu ludzi. Jestem pewien, że duchowe bogactwo Kościoła w Polsce będzie bogactwem dla całej Europy.

Patrice Chocholski, w polityce.pl, 15 stycznia

 

Chrystus zostawił nam nakaz obrony wiary, Chrystus nie nauczał islamu, Chrystus nie był muzułmaninem, ani „uchodźcą” czy „migrantem” w obecnym groźnym i odpychającym znaczeniu i we wrogim dla chrześcijaństwa obecnym kontekście historycznym. Zrównanie Chrystusa z obecnym uchodźcą islamskim, migrantem terroryzującym goszczące go miejsce jest – myślę – nadużyciem wobec naszej wiary i wobec nas. 

dalej Pawłowicz

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Chrystus nie nauczał islamu – wielkie odkrycie PiS-u! Ale Jezus, pod imieniem Isa, jest tez jednym z proroków Islamu i mozna przeczytac o nim w Koranie. Czy stwora zwana Pawlowicz o tym wie?

  • Kryska razem z Chocholem popuszczaja wodze fantazji

  • Nie wiem co z Chocholem ale Kryska byc moze popuszcza bosluchajac polskich reklam to: 86% kobiet ma problemy z utrzymaniem moczu , 77% cierpi na suchosc roznych organow , 73% ma katar a 68% lupiez . Dwie ostatnie dolegliwosci nie sa takie straszne bo jak sie ma jedno i drugie to mozna robic chalwe.

  • Nie wiem co z Chocholem ale Kryska byc moze popuszcza bo sluchajac polskich reklam to: 86% kobiet ma problemy z utrzymaniem moczu , 77% cierpi na suchosc roznych organow , 73% ma katar a 68% lupiez . Dwie ostatnie dolegliwosci nie sa takie straszne bo jak sie ma jedno i drugie to mozna robic chalwe.

  • Kłościół katolycky w Polsce to wyjatkowa zakala tzw Chrzescijanstwa. Wszelkie religie to zakala ludzkosci chociaz lubie mity greckie. Greccy bogowie przynajmniej nie byli udreczonymi smutasami.