Motto tygodnia: Gwałt, rety, co się dzieje? Prąd drożeje? Nie drożeje.

Dziś nie walczy się wprost z Bogiem. Dziś się o Nim milczy, a znaki Jego obecności się usuwa, bo mogą kogoś drażnić. W sposób milczący odchodzi się od Boga. (…) Powstaje nowa kultura, która z założenia jest przeciwna Ewangelii, która neguje wiarę i przekreśla ten ideał miłości zawarty w Ewangelii. (…) Czyni się to natomiast w imię tolerancji, wolności i przekonania, że za wszelką cenę trzeba być posłusznym niezdefiniowanym wartościom europejskim. Takie są wielkie siły tego świata, które kierują swój atak na Polskę, żeby też odeszła od swoich chrześcijańskich korzeni, zapomniała o sobie i w jakiejś mierze roztopiła się w tej nowej rzeczywistości, gdzie nie ma miejsca na rodzinę i na naród.

abp Marek Jędraszewski, homilia, 5 stycznia

 

Panom Ministrom Janowi Szyszko, Witoldowi Waszczykowskiemu i niezłomnemu Antoniemu Macierewiczowi, których – niestety służby i lewactwo znowu pokonały, za ich służbę Polsce, moi Wyborcy i ja – dziekujemy! Czekamy na Wasz powrót do służby Naszej Ojczyźnie…

Krystyna Pawłowicz, Facebook, 9 stycznia

 

W tej grupie szczególnie minister Antoni Macierewicz, który od siedmiu lat prowadzi z determinacją sprawę smoleńską, który rozwiązał WSI, który uzdrawia od podstaw wojsko, usuwa korupcję w przemyśle zbrojeniowym, jest podmiotem szczególnego polowania i nagonki politycznej przez niezadowolone służby i lewaków z totalnej opozycji oraz szemrany biznes zza granicy. Mam nadzieję, że ideowość, dorobek pana ministra i gotowość do naprawy polskiego wojska nie zostaną zmarnowane. Minister Macierewicz nie powinien moim zdaniem spędzać czasu w ławach poselskich jako zwykły poseł.

Pawłowicz, Niezależna.pl, 9 stycznia

 

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • jędraszewski to do Ciebie a boga nie ma i nigdy nie było

  • pawłowicz ty sobie podraźnij klitoris

  • A z ostatnim stwierdzeniem stwora zwanego Pawlowicz to sie zgadzam. Antoni M. nie powinien spedzac czasu jako posel, tylko przebywac w zakladzie zamknietym pod nadzorem. Tak samo zreszta jak autor/autorka tej slusznnej uwagi.

  • Kiedy wreszcie powstanie w Polsce Towarzystwo Płaskiej Ziemi?
    Będę jego namiętnym propagatorem, bo takich bzdur jak w Kościele głosić nie będziemy.