Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

 

Nikt z wiernych Kościołowi katolików nie może być obojętnym i nie może nie reagować na inwazję homoideologii. Na to nie można nie reagować, bo ta ideologia niszczy; niszczy miłość oblubieńczą, sprowadza ją do poziomu popędu seksualnego, do poziomu zwierzęcego, poniżej ludzkiego. Wyklucza ona w gruncie rzeczy wolność ludzkich działań, bo sprowadza człowieka wyłącznie do libido – do istoty kierującej się popędem seksualnym. Ta ideologia niszczy godność osoby ludzkiej. Człowiek to jest coś więcej niż instynkt. Ta ideologia niszczy miłość, niszczy osobę ludzką, niszczy małżeństwo i rodzinę, niszczy kulturę prawną naszej cywilizacji.

prof. Paweł Bortkiewicz, Radio Maryja, 9 marca

 

W całej Polsce pojawiają się sygnały mówiące o tym, że postępuje rewolucja seksualna. Najgłośniejsze kwestie oczywiście dotyczą Warszawy i podpisania deklaracji LGBT związanej z deklaracją WHO, bardzo mocno mówiącej też o seksualizacji warszawskich szkół. Jednak takie inicjatywy dzieją się w całej Polsce. Nawet jeśli nie dotyczą szkół, to na pewno dotyczą sztuki, kultury. Wiele obscenicznych, obrazoburczych czy wulgarnych od strony seksualnej przedstawień jest wystawianych w wielu ośrodkach kultury, teatrach. Wiemy, że rewolucjoniści, pierwsi myśliciele, uważali, że tylko poprzez rewolucję kulturową, poprzez zamieszanie i dekonstrukcję w tej dziedzinie wychowa się nowych marksistów, wychowa się komunistów. A więc ten komunizm nie będzie już narzucony z góry – tak, jak działo się to w czasach stalinowskich poprzez terror, poprzez siłę – ale ludzie z własnej woli będą go chcieli. Oczywiście w tej nowej zmodyfikowanej postaci – w postaci neomarksizmu połączonego z rewolucją seksualną.

prof. Mieczysław Ryba, Radio Maryja, 10 marca

 

Mało kto zdaje sobie sprawę, z jakiego powodu Polska jest przez lewicę europejska tak mocno sekowana, tak mocno napiętnowana, tak bardzo oskarżana o rzeczy absurdalne, jak o antysemityzm czy o Holokaust. Wszystko w ogromnej mierze jest związane z tym, co zwiemy procesami rewolucji. Rewolucjoniści, ci pierwsi filozofowie, zdefiniowali chrześcijaństwo jako największą przeszkodę w drodze do triumfu marksizmu. Dlaczego? Bo chrześcijaństwo stanowi, czy daje pewną podstawę do utrzymania klasycznej etyki we wszystkich sferach, również w tej sferze najbardziej delikatnej i fundamentalnej, czyli sferze seksualnej. Trzymanie ścisłe tego dozgonnego związku mężczyzny i kobiety jako małżeństwa oraz rodziny opartej o ten związek jest w ich perspektywie czymś opresyjnym, co generuje w ludziach postawy nienawiści, postawy faszystowskie, postawy totalitarne, które ostatecznie mogą prowadzić nawet do Holokaustu, więc ta Polska, która jeszcze jest wierna chrześcijaństwu, katolicyzmowi – ostatecznie jest tą Polską, która może doprowadzić do faszyzmu, ogromnej ksenofobii czy nieszczęścia.

dalej Ryba

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • otwieram,sprawdzam podpisy pod wypowiedziami ( nie czytam bo zrozumienie ich przekracza moje zdolnosci intelektualne)-oto nasze gwiazdy i przewodnicy narodu

    • Zgadza sie. Szkoda czasu na czytanie takich swietlanych mysli uwlaczajacych wszelkiemu zdrowemy rozsadkowi.

  • Polska ma najwiecej wspolnego z Pakistanem i Afganistanem, zarowno od strony religijnej (co prawda o inna religie chodzi ale to malo wazne) jak i od strony umyslowo-mentalno-ekonomicznej. W Polsce wszystko oparte jest na sredniowiecznym chrzescijanstwie, podobnie jak w krajach wyzej wymienionych na sredniowiecznym islamie. W obu przypadkach wierzy sie w cuda, imamow badz ksiezy uzdrowicieli, znachorow leczacych depresje ziolami, czy tez ukladajacych diete dla 2 letnich dzieci na bazie ziol i trawy. W obu przypadkach na wiochach posuwa sie koze (no moze w Polandii swiniaka), kobiete wali sie w morde i trzyma w chalpie, a w imie wiary posuwa 7latkow. Ekonomicznie to dno w porownaniu z krajami rozwinietymi, a punk pierwszy „milosci do blizniego” to Zydzi i geje na stos (i oczywiscie wszyscy ktorzy sa nieco inni od tego sredniowiecznego kurwidolu).

  • Co za straszna ideologia, skierowana przeciwko kościołowi, że nie pozwala wsadzać księdzom penisów do tyłków dzieci. Dzieci same lgną i jeszcze księdza do zguby pociągną.

  • A tak ogólnie religię podsumowała wczoraj w komentarzu o zamachu w Christchurch Alexandria Ocasio-Cortez, amerykańska kandydataka na prezydentkę spoza układu Deep State:
    „What good are your thoughts & prayers when they don’t even keep the pews safe?”
    (I na chuj wam modlitwy jeżeli one nawet bezpiecznej ławki w kościele nie gwarantują)