Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Walą nas pałami kłamstw, oszczwerstw, manipulacji. Jakby w szale nienawiści i pogardy, w oderwaniu od prawdy, od rzeczywistości. skąd ten szał, nienawiśc i pogarda? Ta zaskakująca większośc z nas erupcja antypolonizmu? Czy wytrzymamy? Czy rozdygotani i przerażeni znowu skulimy się i padniemy na kolana w nadziei, ze wreszcie przestaną? Polska jest przepuszczana przez “ścieżkę zdrowia”.

Maciej Pawlicki, „Sieci”, 12 marca

 

To nasza polska racja stanu, gdy upominamy się o prawdę. Pielęgnujemy historyczną pamięć, strzeżemy dobrego imienia naszej ojczyzny i naszego polskiego honoru. (…) A także, gdy bronimy życia od naturalnego poczucia aż do śmierci. Bronimy godności naszych rodzin. Chronimy pokolenie młodych Polaków przez zgubnym wpływem ideologi gender.

Edward Nowakowski , homilia, 10 marca

 

Jak wiadomo teoria gender w dużym stopniu jest ideologią ateistów, którzy na miejscu Boga stawiają seks i konsekwentnie żyją jak maniacy seksualni. Nie jest to jednak tylko ich problem, bo taki styl życia chcą narzucić całemu społeczeństwu, a zwłaszcza dzieciom, co jest już zbrodnią.

Dariusz Oko, fronda.pl, 7 marca

 

Całość na łamach

 

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Czy w tym tygodniu Krysi Pawłowicz nic się nie wyrwało z czarnej dupy?

  • O Matko, nie wiem dokładnie co to jest GENDER, ale obiło mi się o uszy, że te kretyny głoszą, że „poprawnie politycznie” jest dziś głoszenie, że Ludzieńki nie mają OJCA i MATKI, tylko jest RODZIC A i Rodzić B. Nie no klawe, nieprawdaż ? A w ramach inszej, lewacko-libertyńskiej ideologii angielski minister KULTURY sugeruje, żeby kolejny agent 007, James Bond, był Murzynem, a najlepiej Murzynem-pederastą. Podoba Ci się to, Dżordż, bo mnie, kuervas, nie !! Hej !-

  • maciej,edward,dariusz- takie piekne imona im nadano

  • Skąd to oko wszystko wie? Musi mieć bardzo intensywne doznania w tym zakresie. On wie nawet jak tłok porusza się w rurze wydechowej. To doświadczenie musiało mocno odbić się na psychice.