Motto tygodnia: Czy to przejaw bałaganu, szczyt o Iranie bez Iranu?

 

Kobiety Wyklęte oddawały życie za suwerenną Polskę. A ty, żałosna Lubnauer, żebrałaś dziś u Verhofstadta o „powiązanie budżetu UE z kwestią praworządności w Polsce”. Wczoraj w Izraelu, dziś w Brukseli, a jutro będziesz w Moskwie donosić na naszą Ojczyznę? Podła.

Krystyna Pawłowicz, Twitter, 5 marca

 

Długo czekaliście, Panowie, na ten dzień i słowa w katedrze płockiej. Długo czekaliście, żeby zdjąć z was haniebną klątwę, nałożoną przez nikczemników. Żeby „Wyklęci” zostali nazwani „Ostatnimi Rycerzami Korony Polskiej”. To była, jest wasza ostania walka, zwycięska walka.

bp Piotr Libera, homilia, 1 marca

 

Żołnierze wyklęci, warto o tym pamiętać, walczyli nie tylko o Polskę, ale także o cywilizację i Boga. To była walka duchowa, walka z systemem, który – jak przypominał Kościół – był wrogi Bogu, człowiekowi, rodzinie i wolności.

Tomasz Terlikowski, Facebook, 1 marca

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Jak w PRL za Bieruta: sluszne skargi na ograniczanie wolnosci, demokracji, przygotowywanie falszowania wyborórw przez partie rzadzaca sa przedstawiane przez rezymowych propagandystów jako „donoszenie na nasza Ojczyzne”! Otóz, stworo zwnana Pawlowicz, Kaczoland, który robicie z Polski, nie jest nasza Ojczyzna. To wasze szanbo i nie mieszajcie do tego swiadomych Polaków.

  • „To była walka duchowa, walka z systemem, który – jak przypominał Kościół – był wrogi Bogu, człowiekowi, rodzinie i wolności.”
    O Matko, popatrzta Ludzieńki i Narodzie: gdyby nie Kościół to bym się, kuervas, nawet nie domyślił, że to było jedne, wielkie oszustwo i łajdactwo. Hej !-

  • biskup puscil wodze fantazji,moze zbyt wiele wina mszalnego spozyl?…Krysia co najwyzej oddaje mocz,najwyzej ale konczy on na ziemi jak zwykle….Tomek czy juz dzisiaj nakarmiles swoje dziatki porcja ideologii?
    coraz sie robi weselej i cieplej…

  • W krajach autorytarnych i faszyzujacych dewiza jest „Bog, honor, ojczyzna”. W krajach demokratycznych: „Wolnosc, rownosc, braterstwo”. Do ktorej kategorii zalicza sie taki upodlony narod jak wolacy?