Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

ico-1
Autor:

Czas na Holandię. Polscy katolicy zauważyli, że Królestwo Niderlandów w ostatnich dekadach stało się „istnym centrum nieobyczajnej światowej rewolucji” oraz że Holandia „jest kolebką i głównym eksporterem cywilizacji śmierci”. Dlatego nawołują do akcji: „W Wielkim Poście będę się modlić i pościć o nawrócenie Holandii”. Ciekawi jesteśmy efektów tej akcji.

 

Przewodniczący Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki ogłosił z dumą, że spotkał się z ofiarami księży pedofilów. Ale nie ze wszystkimi. Od kilku lat bezskutecznie o rozmowę próbują się doprosić przedstawiciele fundacji Nie lękajcie się. Tej, która sporządziła mapę pedofilii polskiego Kościoła. Gądecki ogłosił, że spotkania „poszerzyły jego wiedzę”. Czyli do tej pory był niedoinformowany, że sukienkowi lubią dymać małolaty i małolatów?

 

Politycy PiS prowadzą akcję polegającą na darmowym wypełnianiu PIT-ów osobom starszym i nieradzącym sobie z tym. Warunek: 1 proc. z podatku trzeba przekazać na fundację Nasza Przyszłość związaną z ojcem Rydzykiem. Można? Można.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • św JPII Gigant też nie wiedział chociaż spowiadał biskupów przez 26 lat pontyfikatu. Ciekawe czy św Piotr wiedział?

  • TYLKO W TAK PIE…..KRAJU JAK POLSKA,TAKI OSZUST I OSZOŁOM JAK RYDZYK, ZWANY ZAKONNIKIEM,MOŻE MIEĆ TAKIE ŻNIWA W XXI WIEKU!!

  • W krajach takich jak Holandia (Czechy included) byly swego czasu wojny religijne miedzy katolikami i protestantami. To zaowocowalo nastepnie zlaicyzowaniem spoleczenstwa i kompletnie innym spojrzeniem na religie. W Polsce nie bylo wojen religijnych i dlatego jest tylu katolskich idiotow.

  • a boga nie ma i nie było tak po co kler……