Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

ico-1
Autor:

Tadeusz Rydzyk czasami powie coś do rzeczy. Ostatnio miał takie wystąpienie na falach swojego radia: „Te futerka przejmie kto? Niemcy i Rosjanie najpierw. Czy kto jeszcze? I kotka żałować. Do więzienia wsadzą. Tu się szanuje zwierzątka. Trzeba je szanować, ale równocześnie zabija się dzieci w Polsce. I mówią, że to są katolicy. Pewnie wszyscy byli w kościele na Boże Narodzenie. I co to jest? To jest jakaś schizofrenia. Tu się zastanawiają nad tymi futerkami, rozdzierają szaty. Ale człowieka wolno zabić. I to prawica jest? I to ludzie są?”. A kto stoi za zakazami hodowli zwierząt futerkowych? Jarosław Kaczyński. Kto nie przeprowadził skutecznie przez Sejm całkowitego zakazu aborcji? Partia PiS, na której czele stoi Jarosław Kaczyński. To kto ma schizofrenię?

 

Ojciec Rydzyk ma głowę do interesów i oprócz Radia Maryja, Telewizji Trwam, telefonii W Naszej Rodzinie, a także Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej prowadzi sklep internetowy. Można tam kupić przede wszystkim książki, breloczki, a nawet gry komputerowe i modele samolotów do składnia. Nas najbardziej zainteresowała książka „Wiara w czasie Facebooka”.

 

Książkę „Wiara w czasie Facebooka” musiał nabyć niegdysiejszy bokser i miejski radny z Oleśnicy Wojciech Bartnik. Zamieścił na swoim fejsie film, w którym się modli z różańcem w rękach. Modli się oczywiście za ojczyznę. Po czym wymienia z imienia i nazwiska kilku znajomych, którym zaleca to samo. Niestety prawdziwa wiara nie ma zrozumienia, gdyż zaraz pod filmem pojawiły się złośliwe komentarze: „Taki jest początek kampanii wyborczej radnego miasta, któremu zamarzyła się kariera na radnego sejmiku”; „Czy pan Wojciech Bartnik jako miejski radny domagał się, by przydział środków finansowych na rzecz organizacji sportowych był transparentny? Czy domagał się utworzenia wydziału promocji przy Urzędzie Miejskim Miasta Oleśnica? Czy coś uczynił dla ożywienia i upiększenia oleśnickiego rynku?”. I weź tu, człowieku, klękaj i módl się. Nie dadzą.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • modli się bo mu pewnie zabrali milicyjną emeryturę

  • A jaki jest adres tego sklepu internetowego Rydzyka? Może bym coś kupił?

  • O Matko, czytając i – czasami słuchając na żywo – papci Rydzyka, aż nie mogę wyjść z podziwu, że potrafił tym bełkotem zmobilizować setki tysięcy Ludzieńków i Narodu, żeby mu zafundował TVTrwam i ten quasi uniwerek w Toruniu oraz ministrów pisiorskiego rządu, którzy – na wieść, że papciowi zabrakło kasy – w prisiudach mu ją przynieśli, przepychając się nawzajem, żeby się dopchać i zawisnąć swojemi ustami na jego półdupkach w podzięce, że ją raczył przyjąć. Hej !-

  • Nie wiem tak na prawdę, dlaczego w różnych programach itp. ci w czarnych sukienkach domagają się, żeby mówić do nich ksiądz, czy do sprzedawczyni mówimy proszę sprzedawczyni, a do prostytutki, proszę prostytutki?