Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

ico-1
numer 47/2018
Autor:

Agnieszka Chylińska, autorka tekstów, piosenkarka i celebrytka, w programie telewizyjnym Kuby Wojewódzkiego wyznała, że „teraz jest łajdakiem, który przychodzi do Pana Jezusa. Przychodzę jako łobuz i mówię: »Czy taką mnie kochasz? Czy taką mnie kochasz, kurwa?«. Ściągnęło to na nią krytykę i nieprzychylne komentarze katolików, którzy uznali, że do Jezusa nie przychodzi się z „kurwą” na ustach. A przecież „on z celnikami jadł, on wiedział, co to grzech”, nie wspominając, że kumplował się z cudzołożnicą Marią Magdaleną oraz głosił, że bardziej się cieszy z jednego nawróconego niźli z 99 sprawiedliwych.

 

Do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie koło Gorzowa ściągnęli egzorcyści. Przyjechało ich około osiemdziesięciu. Na egzorcyzmy jest teraz moda. Wynika to być może ze zbyt długich kolejek do psychoterapeutów lub zbyt wysokich cen w gabinetach prywatnych. Albo i ogólnie – z panujących w społeczeństwie zabobonów.

 

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości prof. Ryszard Legutko, goszcząc jako jeden z prelegentów na sesji Kongresu dla Małżeństwa i Rodziny – który zorganizował w Krakowie abepe Jędrzejewski – wypalił, że „z pewnością przed wyborami jesiennymi w kolejnym roku” sprawa obywatelskiego projektu zakazu tzw. aborcji eugenicznej nie stanie w Sejmie. Skomentowała to natychmiast autorka projektu Kaja Godek: „Pozwolimy mordować chore dzieci, ponieważ nam się to opłaca politycznie. Pozwolimy mordować chore dzieci, bo wiemy, że możemy was zlekceważyć, możemy zlekceważyć Episkopat, wiemy, że wy wszyscy i tak w następnych wyborach na nas zagłosujecie”. Prezes Kaczyński wstrzymał się od komentarza, ale brzmiałby on tak: Tak, Kaju, masz rację.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • Oni są bliżej niebo to na pewno więcej wiedzą. Antek w Radiu Maryja robi za anioła.

 • Ogromna zmiana w Kk.
  Purpurowy beton zmienia szaty liturgiczne.
  Po wpisach w sieci o koronkowych strojach pedofilskich biskupów, którymi informowali się między sobą jakiego są seksualnego wyznania?
  Teraz widzimy coraz niej koronek.
  Przykładem może być abp Ryś z Łodzi, który w ostatnią niedzielę był ubrany jak pokutnik, długa biała komża bez jakichkolwiek ozdóbek. Podobnie wyglądał cały jego orszak udający się do ołtarza. Jest to również sukces tygodnika NIE, który opublikował taką notatkę

  • A boga nie ma i nie było więc po co uczą zakonnice w przedszkolach???.Bo klechy i one mnożą się tylko przez pranie mózgów dzieciom.To grzech to i tamto i już powstają kompleksy a tylko zakompleksiony zostaje zakonnicą i klerykiem.Religia to pranie mózgów.Nie dopuszczajcie do Waszych dzieci czarne łachudry….