Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

ico-1
numer 45/2018
Autor:

„Bóg Honor Ojczyzna” – to hasło znalazło się na głównej stronie, tej ze zdjęciem i nazwiskiem, nowego, wydawanego od 5 listopada tego roku paszportu. To zapewne w ramach rozdziału Kościoła od państwa.

 

11 listopada budynek Sejmu zostanie otoczony… modlitwą różańcową. Przed południem. Organizatorzy uspakajają, że obleganie Sejmu potrwa tak krótko, że każdy uczestnik zdąży dołączyć do narodowców idących w marszu przez Warszawę.

 

Ks. Marek Dziewiecki, ekspert Ministerstwa Edukacji w zakresie przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie”, odprawił mszę i wygłosił kazanie. Zapodał, że niewierzący to ludzie, którzy nie są zdolni ani do miłości, ani do przyjaźni, ani do życia rodzinnego. W sieci pojawił się film z tej mszy. Ks. Dziewiecki ma doktorat z psychologii. I to jest większy cud niż przemiana wody w wino.

 

Ks. Janusz Chyła z Chojnic używa Twittera. Także odniósł się do niewierzących i porównał ich do zwierząt. Nie jest źle. Zwierzęta bywają fajne.

 

Tomasz Sakiewicz zaprasza do „Politycznej kawy” w Telewizji Republika. Zaprosił Jana Pietrzaka, trochę już zużytego kabareciarza, popularnego i zabawnego jedynie w czasach PRL. Pietrzak objawił, że II wojnę światową wygrał i dał Polsce niepodległość Duch Święty. Myśleliśmy, że po pierwsze była to Matka Boska, a nie Duch Święty, a po drugie niepodległość uzyskaliśmy w 2015 r. po wygraniu przez PiS wyborów i wprowadzeniu dobrej zmiany, a nie po II wojnie.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • 500 000 księży, ponad 3000 biskupów i 136 kardynałów plus zastępy sióstr zakonnych modliły sięprzez miesięc o uzdrowienie Lolka Wojtyły. Do tego dochodzą moherowe berety z Diabelskiego Radia Maryja modliły się na różańcach. Lolek padł jak mucha, Królowa Polski nie pomogła. Facit po gówno różaniec koło Sejmu…

  • Podobno JPII Przenajświętszy będzie czynił cuda w czasie Marszu dla Niepodległej i uleczy rzeszę jej uczestników. Lucyfer z Belzebubem też tam pomaszerują z narodowcami

  • Prawdziwy cud ! Nadkulson Jojo uzdrowił blisko 30 tysięcy kundli z psiej grypy !