Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

ico-1
numer 44/2016
Autor: JAN

Sąd Okręgowy w Częstochowie utrzymał w mocy decyzję o 3-miesięcznym areszcie dla ks. Mirosława L., dyrektora salezjańskiego domu dziecka. Ksiądz znalazł się za kratkami w związku z zarzutami molestowania dwóch wychowanków. Sąd odrzucił zażalenie na areszt złożone przez obrońcę. Uznał bowiem, że przebywając na wolności duchowny mógłby mataczyć i nakłaniać świadków, w większości wychowanków kierowanego przez niego domu dziecka, do zeznawanie na jego korzyść.

W bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie odbyła się msza w intencji uchodźców. Celebrował ją biskup Henryk Wejman. W homilii biskup przypominał o obowiązku pomocy uchodźcom ciążącym na chrześcijanach i apelował o pomoc dla uchodźców, jak zaznaczył, w miarę możliwości. W czasie mszy w bazylice oprócz biskupa i dyżurnych księży było obecnych 10 (słownie dziesięć) osób.

Posłanka Anna Sobecka napisała na swojej stronie internetowej, że Halloween kryje w sobie okultystyczne znaki, a skutki udziału w nim mogą być przerażające. Przerażeni Sobecką, życzymy wszystkim uczestnikom Halloween dobrej zabawy.

Na 3 lata i 8 miesięcy więzienia skazał Sąd Rejonowy w Świdniku Adama K., byłego dyrektora artystycznego dziewczęcego chóru parafialnego przy kościele św. Mikołaja w Lublinie. Adam K. był m.in. oskarżony o molestowanie dziewczynek, przesyłanie materiałów pornograficznych nieletnim, posiadanie na komputerze treści pedofilskich. Dodatkowo dostał 8-letni zakaz pracy związanej z wychowywaniem i edukacją dzieci. W czasie śledztwa Adam K. tłumaczył, że gdy widzi dziewczynki, to „coś w niego wstępuje”.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Halloween to shit (gówno) nie dlatego, że kryje w sobie okultystyczne znaki, ale dlatego, że jest elementem imperializmu kuluralnego Made in USA.
    Słowiańska tradycja ma własne obrządki na ten okres roku.

  • Na ten okres roku słowiańska tradycja wyjmuje trupy z grobów bo tak chce Antoni.Są jeszcze inne tradycje ale-proszę wybaczyć-jestem przed obiadem…!