Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

ico-1
numer 44/2018
Autor:

Andrzej Jaworski, były poseł PiS, były wiceprezes PZU i były członek zarządu Krajowej Spółki Cukrowej Polski Cukier ma osobiście przejebane u prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Jaworski nie poparł kandydata PiS na prezydenta Gdańska Kacpra Płażyńskiego, czym utwierdził Kaczora w niechęci do siebie. Został nawet zawieszony w prawach członka partii. Ale Jaworski ma możnego protektora – tatkę Tadeusza Rydzyka. I ciągle dokłada do pieca w katolickim stylu. Jaworski wystąpił właśnie w ramach społecznej akcji „Dla Polski w 100-lecie Niepodległości” z inicjatywą, że „w 100-lecie odzyskania niepodległości czas przywrócić krzyż na koronę w polskim godle”. Czy Rydzyk będzie gotów bronić przed Kaczorem dyktatorem Jaworskiego jak niepodległości?

 

Samorządowcy z Podkarpacia zamierzają ogłosić swoje województwo regionem prolife: stop aborcji, eutanazji, in vitro, ideologii gender, seksedukacji i ogólnej demoralizacji dzieci. Ta aberracja umysłowa na Podkarpaciu zostanie oczywiście przyjęta, gdyż PiS ma tam większość w sejmiku wojewódzkim. PiS ma w planie przeprowadzenie podobnej akcji we wszystkich województwach, w których będzie rządziło. Normalnym mieszkańcom Podkarpacia możemy tylko radzić – spierdalajcie.

 

W odpowiedzi na film „Kler” powstaje film „Klecha” w reż. Jacka Gwizdały (do tej pory pracował jako producent filmów i programów telewizyjnych). Bohaterem filmu jest ks. Roman Kotlarz. Kotlarz zostanie pokazany jako działacz opozycji demokratycznej, inwigilowany i bity przez SB, który zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. W rzeczywistości ks. Kotlarz zasłabł podczas odprawiania mszy. Było to na oczach wiernych, nie ma więc mowy o działaniu „nieznanych sprawców”. Dzień później przyjęto go do Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Krychnowicach. Był tam kapelanem, zatem niejako po znajomości. Zmarł w tym szpitalu. W protokole z sekcji zwłok stwierdzono obustronne krwotoczne zapalenie płuc i nie stwierdzono żadnych śladów na ciele, które mogłyby powstać w wyniku pobicia. Dwukrotnie prokuratura wszczynała dochodzenie i dwukrotnie umarzała je z braku dowodów. Trwa jednak proces beatyfikacyjny Kotlarza jako męczennika. Kotlarza w filmie zagra Mirosław Baka. Premiera zapowiedziana za 2-3 miesiące.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Jestem za krzyżem, popieram katolicki krzyż. Taki krzyż powinien mieć wytatuowany każdy ksiądz na czole. Biskup trzy purpurowe krzyże na znak wiary w Trójcę Przenajświętszą. A zakonnice i na cyckach.

    • Tak swoja droga, to po co zakonnicom cycki? Kompletnie nieuzyteczne dla nich organy. Rozumiem, ze jedna z dziur w kroku potrzebna do wyPiSsienia a duga do wydalania grzechow ale cala reszta jet kompletnie nieuzyteczna i przynosi im tylko wstyd do wyspoowiadywania sie i pokuty.