Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
numer 35/2018
Autor:

Premier Mateusz Morawiecki w lipcu na pielgrzymce Radia Maryja w Częstochowie powiedział: „Jasna Góro, Czarna Madonno, miej w opiece naród cały, który żyje dla Twej chwały!”. Portal OKO.press zamówił sondaż, w którym pytał rodaków premiera Morawieckiego, jak oceniają jego słowa i zachowanie – czy były właściwe. Wyniki okazały się zaskakujące. 53 procent Polaków uważa, że zachowanie Morawieckiego było właściwe, a jedynie 41, że procent nie.

 

W Warszawie ma się odbyć marsz z okazji „Światowego dnia bezpiecznej aborcji”. Kaja Godek, najsłynniejsza w kraju antyaborterka, nazwała manifestację – która jeszcze się nie odbyła – „jawnie nawołującą do zabijania ludzi na masową skalę”. Powiedziała też, że „środowisko, które organizuje tego typu akcje, jest finansowane przez zagraniczne ośrodki, którym zależy na niszczeniu Polski”. Godek wie najlepiej. Sama zasiada w radzie nadzorczej Warszawskich Zakładów Mechanicznych, spółki kontrolowanej przez państwową Agencję Rozwoju Przemysłu. A ponieważ nie ma kompetencji, można przypuszczać, że jest finansowana przez polskie ośrodki, którym zależy na niszczeniu Polski.

 

Ta sama Godek wyjawiła, skąd się bierze pedofilia w Kościele. Jej zdaniem to wina rewolucji seksualnej, za którą odpowiada lewica.

 

Akcję „Baby Shoes Remember”, polegającą na upamiętnianiu ofiar księży pedofilów, po raz pierwszy przeprowadzono także w Polsce. Akcja polega na wieszaniu dziecięcych bucików przewiązanych czarną tasiemką na ogrodzeniach oraz bramach kościołów. W Pile przed kościołem św. Rodziny doszło do awantury. Buciki były natychmiast zdejmowane przez Młodzież Wszechpolską i moherowe obrończynie Kościoła. Kilkadziesiąt par bucików wszechpolacy odnieśli następnie do budynku biura parafialnego. Pewnie, przydadzą się dla kolejnych ofiar.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.