Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
numer 34/2018
Autor:

W parafii św. Colemana w Pompano Beach na Florydzie ksiądz polskiego pochodzenia ukradł ponad 230 tys. dolarów. Sprawę opisała miejscowa gazeta „Miami Herald”. Ksiądz pracował w parafii 3 lata i dysponował kościelnymi pieniędzmi jak własnymi. Po tym jak sprawa wyszła na jaw, ksiądz złożył rezygnację i oddał pieniądze, ale archidiecezja i tak skierowała sprawę do prokuratora stanowego. Wyobrażacie sobie taką sytuację w Polsce? Że arcybiskup donosi do prokuratury na podległego księdza, gdy ten popełnił przestępstwo?

 

Ojciec Tadeusz Rydzyk spotkał się w Warszawie z przedstawicielami amerykańskiego Kongresu. Jak podkreślił w komunikacie dyrektor Radia Maryja, było to pięciu kongresmenów, a wszyscy byli chrześcijanami. Rydzyk pogratulował kongresmenom „prezydenta, który wprowadza z powrotem normalność, tzn. naturalne prawo, prawo do życia” oraz opowiedział o Radiu Maryja przede wszystkim to, że „utrzymuje je wielka Rodzina Radia Maryja w Polsce i w świecie, również w Stanach Zjednoczonych”. Słowo o amerykańskim utrzymywaniu było kluczowe w tym spotkaniu, to postulat.

 

Ks. Dariusz Oko w regionalnej TVP Poznań obwieścił światu, że „geje grozili mu wszystkim, łącznie ze śmiercią”. TVP Poznań wyemitowała program z udziałem ks. Oko kilkakrotnie jako komentarz do „Marszu równości”, który odbył się w Poznaniu. Ks. Oko prawił w typowy dla siebie sposób: „Wszelkie badania pokazują niesamowitą rozwiązłość gejów. Badania pokazują, że mają w życiu średnio 500 partnerów seksualnych”. Obwieścił także, że niemieckie dzieci są zachęcane do korzystania z domów publicznych i uczą się „świadczenia usług w takich domach”. Gdy rodzice nie zgadzają się na uczestnictwo w tych zajęciach, idą do więzienia. „I tak się kończą parady równości” – pouczał duchowny. Dobrze, że nie idzie się do więzienia za głoszenie kompletnych nonsensów, bo byśmy musieli księdzu Oko wysyłać paczki z cebulą przez najbliższe 25 lat.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • W latach mojego dzieciństwa, biednego i głodnego, przyszedł ksiądz po kolędzie. Matka dała monetę /nie wiem o jakim nominale/. Ksiądz nie wziął. Następnym razem dacie banknot. Tak usłyszałem. Od tej pory, już ponad 60+, nie lubię tych pazernych w sutannach.

  • Miałbym możliwość wysyłać paczki księdzu Oko do więzienia. W czasach wczesnej młodości, gdy mój brat siedział w pierdlu za stuknięcie milicjanta pompką od roweru, nauczyłem się fachowo sznurować takie paczki. Do tych paczek moja starsza siostra wkładała m. in. cebulę.

  • Koronkowi purpuraci kochają dzieci bez gaci mówił ojciec św Franciszek Wstydliwy na pielgrzymce w Irlandii

  • Po ostatnich pedofilskich aferach Kk na świecie jak oglądam transmisję mszy to mam dziwne przesłanie od Niepokalanej, że za chwilę biskupi koncelebrujący staną przed ołtarzem, podniosą sutanny i zaczną się onanizować

  • Księdzu Oko chodzi chyba o tych gejów w sutannach którzy go atakowali.