Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
Autor: JAN

Kilkunastu młodych mężczyzn napadło na stację benzynową w powiecie jędrzejowskim. Wywołali sztuczne zamieszanie i ukradli towary znajdujące się na sklepowych półkach. Po kilku godzinach zostali zatrzymani przez policję. Okazało się, że byli to kibice drużyn piłkarskich, którzy jechali na ogólnopolską pielgrzymkę kibiców do Częstochowy.

2 laptopy i saszetkę księdza, prawdopodobnie ze sporą kasą, skradli nieznani sprawcy, którzy włamali się na plebanię w Karolinie w gminie Giby. W ostatnim czasie do podobnych włamań doszło w Sztabinie i Sokółce.

Policja z Legionowa ujęła 18-letniego obywatela, który zniszczył świąteczną choinkę należącą do urzędu miasta, ustawioną nieopodal ratusza przy ul. Piłsudskiego. Był pijany. Postawiono mu zarzut uszkodzenia mienia. Uiścił mandat w wysokości 150 zł. Miał szczęście, że przy okazji nie uraził niczyich uczuć religijnych.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Jak dobrze być ateistą – człowiek może z czystym sumieniem powiedzieć sobie – nie jestem bydlęciem, bo tak chcę, a nie dlatego, że trzęsę się ze strachu przed tyranem szpiegującym wszystkich z nieba. Ale dlaczego nie wierzę w tego tyrana? Bo nawet jeśli istnieje, to zrobił bardzo dużo, żeby w niego nie wierzyć, oraz wszystko, żeby uznać ewolucję za prawdziwą siłę sprawczą życia. Ktoś powie, że Bóg dał nam Biblię, żebyśmy uwierzyli. A ja powiem: nie ma żadnych dowodów, że główny bohater, Jezus, nie był tajnym współpracownikiem Rzymu, działający na zlecenie Piłata. Rzekoma śmierć na krzyżu, a w rzeczywistości spisek mający na celu odciągnięcie uwagi Żydów od myśli o własnym państwie. Nowy Testament jest bajką zmontowaną przez t.w. „Jezus”, t.w. „Jan”, t.w. „Mateusz”, t.w. „Marek”, t.w. „Łukasz”. To wstyd, żeby współczesny człowiek uznawał fałszywkę polityczną sprzed 2 tys. lat za swoją drogę życiową