Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

ico-1
numer 26/2017
Autor:

Narodowy Fundusz Zdrowia – instytucja państwowa – uznał, że podpisanie „Deklaracji wiary lekarzy i studentów medycyny w przedmiocie płciowości i płodności ludzkiej”, której sygnatariusze odmawiają przepisywania środków antykoncepcyjnych, nie może być powodem zerwania umowy z lekarzem-sygnatariuszem. Dlaczego w naszym katotalibanie rząd nie wprowadzi po prostu prawa katoszariatu, zamiast bawić się w takie drobne podchujówki na różnych poziomach instytucji państwowych? Alleluja i do przodu.

W Siedlcach odbyło się spotkanie formacyjne kandydatek na wdowy konsekrowane. Wdowy konsekrowane to takie kobiety, które po śmierci mężów decydują się żyć w dziewictwie, ofiarowując heroizm i czystość Kościołowi katolickiemu. Pierwsza w Polsce wdowa konsekrowana miała 80 lat. Do życia w dziewictwie przygotowywała się 2 lata. Ćwiczyła odmawianie licznym absztyfikantom.

Pielgrzymkę do Częstochowy odbyli redaktorzy, kolporterzy i czytelnicy katolickiego dwumiesięcznika ewangelizacyjnego „Miłujcie się”. Wbrew nazwie pismo nie zachęca do miłowania, ale propaguje miłosną wstrzemięźliwość. Czytelnicy „Miłujcie się” zawiązali Ruch Czystych Serc, w którym główną ideą stowarzyszeniową jest postanowienie niepodejmowania współżycia seksualnego przed zawarciem małżeństwa. Członkowie ruchu modlą się za siebie i za tych, którzy mają problem z zachowaniem czystości. To my – mimo problemów z czystością – poprosimy: za nas się nie módlcie. Chcemy mieć te problemy dalej.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „Ruch Czystych Serc, w którym główną ideą stowarzyszeniową jest postanowienie niepodejmowania współżycia seksualnego przed zawarciem małżeństwa.”
    O Matko, CZYSTYCH SERC GŁUPOTA, chyba jeich pogięło na odwyrtkę, jak faworki, kuervas ! No bo jak można, do kurwy nędzy, ślubić się, nie mając pewności co do składności seksualistycznej, czyli mówiąc wprost bez WIERCEŃ PRÓBNYCH ?! A potem to co – DZIEWICE KONSYSTORSKIE a la Boy-Żeleńśki, w mordę jeża, par excellance w pysk ?! Ciekaw jestem KTO tych zjebów finansuje i jakie są efekty jeich idiotycznej działalności. Hej !~-

  • No, no … dziewictwa wtórne? To takie coś jak zelówki to (prawie) nowe podeszwy. A co z reszta rozklepanego kapcia?