Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
numer 24/2017
Autor:

Czy można zostać królem królestwa, którego już jest się królem? Jezus wszystko może. W zeszłym roku dokonano aktu intronizacji uznającego Chrystusa jako króla Polski w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach. Ustami swych czarnych pracowników Kościół już zapowiada, że jak najbardziej właściwe teologicznie byłoby powtórzenie aktu intronizacji w Świątyni Opatrzności Bożej za rok w 100-lecie odzyskania niepodległości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Intronizacja miałaby się odbyć przed zapowiadanym przez Dudę referendum przedkonstytucyjnym czy po?

 

Metropolita lwowski abp Mieczysław Mokrzycki w wypowiedzi dla katolickiego tygodnika „Niedziela” był uprzejmy powiedzieć, że wojna w Donbasie to kara boża dla Ukraińców za ludobójstwo Polaków na Wołyniu. Ukraińska Partia Galicyjska zażądała wydalenia Mokrzyckiego z Ukrainy. Niezależnie od tego, czy Mokrzycki zostanie wydalony, czy nie, idąc tropem jego rozumowania, można by uznać, że zabicie przez NKWD polskich jeńców w Katyniu było bożym napomnieniem za traktowanie jeńców radzieckich po wojnie 1919-21.

 

Jeżeli ktoś myślał, że przyjęta niedawno Deklaracja Wiary Lekarzy miała uderzyć w dostęp do antykoncepcji i dopuszczalnych ustawą przypadków aborcji, był w tzw. mylnym błędzie. Czas bowiem na kształtowanie świadomych postaw transplantologów, którzy według katolickich ortodoksów są zwyczajnymi mordercami. „Chorych w śpiączce należy leczyć, a nie biernie obserwować, jak pogarsza się ich stan, a potem zabijać podczas pobierania narządów” – grzmi dominikanin dr n. med. Jacek Norkowski. Żeby tylko transplantologów… Ojciec Norkowski przestrzega także pediatrów przed szczepieniami, albowiem szczepienia dzieci „powodują różnego typu uszkodzenia układu nerwowego, jak również nowotwory układu nerwowego i nowotwory w całym ciele”. Tysiące lekarzy zobowiązały się przestrzegać deklaracji wiary, czyli odmawiać przeprowadzania wszystkich „kontrowersyjnych moralnie dla konserwatywnych katolików zabiegów”. Nie przeszczepiamy i nie szczepimy, kochani.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Np i nazbroi się ten Maciarewicz, kasy naprzepuszcza a nas wybije epidemia za 10 lat jakiejś dżumy czy innej cholery, bo Polak wie lepiej.