Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

ico-1
Autor:

Piosenkarka Natalia Nykiel wystąpiła na koncercie z okazji Sylwestra w stroju ozdobionym wizerunkiem Matki Boskiej z Guadalupe. Strój zaprojektowała stylistka Iwona Łęcka, zwana Starką. Starka wyznała, że zaprojektowała strój, ponieważ „postać Maryi często się pojawiała w moich snach, stąd pomysł na stworzenie pięknego kostiumu z jej wizerunkiem”. Zareagowała posłanka Krystyna Pawłowicz, która miała siedzieć w kącie i się nie odzywać, ale widać to dla niej trudne: „Odważna, Święci mogą się w najmniej oczekiwanej chwili upomnieć za takie zniewagi…” – napisała Pawłowicz na Twitterze. Krótko mówiąc, Pawłowicz projektuje chorobę lub śmierć dla artystek.

 

Było na wnuczka, na policjanta, jest na „delegata proboszcza”. W Lublinie podobno pukają od drzwi do drzwi oszuści, którzy twierdząc, że są wysłannikami parafii, zbierają datki „na Kościół”. Ostrzega przed tym proboszcz parafii św. Józefa z Lublina ks. Adam Bab. „Prosimy pamiętać, że w wizycie duszpasterskiej uczestniczą wyłącznie kapłani!” – pisze proboszcz na Facebooku. Ba… Też byśmy się denerwowali, gdyby ktoś kasę nam podbierał…

 

Po raz drugi warszawski sąd okręgowy zwrócił wniosek o rejestrację nowego ugrupowania politycznego powstającego pod auspicjami tatki Rydzyka – z powodów formalnych. Przecież niepodobna, aby inicjator nowej partii, doktor habilitowany, profesor nadzwyczajny, poseł do Europarlamentu trzech kadencji Mirosław Piotrowicz głupiego statutu napisać nie potrafił.

 

Ruch 11 Listopada, partia założona przez niejakiego Mariana Kowalskiego, który ukończył z powodzeniem podstawówkę, jest kulturystą i działaczem narodowym, na wieść o kłopotach z zarejestrowaniem partii zaproponował dyrektorowi Rydzykowi połącznie sił i wspólny start w wyborach do Parlamentu Europejskiego. „Ze względu na bardzo podobny stosunek do bezbożnej, globalistycznej, szkodliwej dla Polski Unii Europejskiej”.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.