Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

ico-1
numer 19/2018
Autor:

Franciszek Głód, ksiądz katolicki, profesor zwyczajny teologii, doktor filozofii chrześcijańskiej w zakresie psychologii, mężczyzna starszy i doświadczony, zauważył na Twitterze, że żona powinna zadowalać męża. Wywołało to dyskusję internautów, w której księdzu się tęgo dostało. Trudno to zrozumieć. To żona nie powinna zadowalać męża? „Normalny rytm działania i życia mężczyzny to: najpierw dosyć długie przygotowanie, intensyfikacja motywacji, później maksymalne zaangażowanie i wytężona praca, a następnie czas relaksu i odpoczynku. Mądra żona potrafi ten naturalny rytm odpowiednio zagospodarować” – napisał ks. Głód. Nic dodać, nic ująć temu szowinistycznemu świństwu.

 

Z okazji jubileuszu 100-lecia Polskiego Towarzystwa Geograficznego w maju odbędzie się Pierwsza Pielgrzymka Polskich Geografów na Jasną Górę. Oczywiście będą modły, ale nie tylko. Będzie konferencja naukowa „Jasna Góra w badaniach geografów”. Przy pielgrzymce matematyków można by urządzić konferencję „Jasna Góra w obliczeniach”, a przy pielgrzymce chemików „Jasna Góra organiczna i nieorganiczna”.

 

Pielgrzymki bywają jednak niebezpieczne. Zapalił się autokar, którym pielgrzymi wracali z Medjugorie do Rzeszowa. Nikomu nic się nie stało. Jednak pielgrzymi stracili wszystkie bagaże, wielu także dokumenty i pieniądze. Co na to Matka Boska?

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Kazda zona tym sie chlubi , ze tak daje jak maz lubi .

  • Najwazniejsze , ze Boskowi nic sie nie stalo . Matka Boska jakos przezyje strate dokumentow i bagazu .

  • Pielgrzymka żon własnych i cudzych ale dobrze zadowalających mężów własnych i cudzych z konferencją „Z rozwartym kroczem na Jasną Górę”

  • Moze w koncu geografowie odkryja, ze Jasna Gora jest Everestem polskiej glupoty.

  • Kiedy czytam takie wypowiedzi jak ta tego Franciszka Głóda to od razu widze bliskosc i duchowe braterstwo katolicyzmu i islamu.
    Pan by sie swietnie czul w Jemenie albo w Kuwejcie, panie Głód.

  • Co to będzie, kiedy odkryją, ze Jasna Góra jest korytarzem do Wrót Piekielnych?

  • POLSKI OBLEŚNY KLER W OSOBACH BISKUPÓW, MAJĄ JAKIEGOŚ PIE,,,,NA PUNKCIE SKESU, KOBIET, ABORCJI, DZIECI!!!NAJGORSZE,ŻE SAMI ICH NIE WYCHOWUJĄ, NIE PŁODZĄ,A JEŚLI TO UDAJĄ IDIOTÓW,ŻE TO NIE ICH!!OBŁUDA I CYNIZM DO KWADRATU!!

  • Co do straty bagaży to jadąc czy idąc na pielgrzymkę należy nie zwracać uwagi na dobra doczesne, ważne jest by wzbogacić się duchowo bo to nie byt kształtuje duchowość. Myślę, że pątnicy dalszą część pielgrzymki przeszli pieszo.