Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
numer 32/2017
Autor:

Ojciec Tadeusz Rydzyk zaprosił młodzież od III klasy gimnazjalnej wzwyż na warsztaty dziennikarskie do swojej Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Warsztaty są 4-dniowe. W ogłoszeniu Rydzyk zaznaczył, że warsztaty są bezpłatne, ale ponieważ „wiadomo, że jeżeli wszystko jest darmowe, to się tego nie ceni”, proponuje, aby uczestnicy zapłacili za posiłki, które u ojca Rydzyka są niedrogie. Każdy uczestnik będzie musiał wyskoczyć ze 180 zł.

 

Ojciec dyrektor na początku sierpnia kopnął się do Leszna, gdzie miał okazję przemówić do wiernych. Namawiał do swobodnego rozrodu. „Pan Bóg błogosławi tym, którzy kochają życie i nigdy nie zabraknie chleba dla dzieci w tych rodzinach” – przekonywał. To dlaczego Pan Bóg nie chce dać chleba dzieciakom, które przyjadą na warsztaty do Rydzyka, tylko Rydzyk żąda od nich pieniędzy?

 

Podczas tej samej imprezy wystąpiła Kaja Godek, znana obrończyni dzieci nienarodzonych, i ujawniła, że szykowany jest kolejny projekt związany z wprowadzeniem w Polsce całkowitego zakazu aborcji. Oj, prezes Kaczyński się nie ucieszy, bo już raz miał do czynienia z wkurzonymi babami i zapewne nie chce powtarzać tego doświadczenia.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.