Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
numer 12/2015
Autor: JAN

Źle się dzieje w klasztorze sióstr zmartwychwstanek przy ul. Głogowskiej w Poznaniu. Zakonnice skarżą się na nową przełożoną Bernardę O. Zarzucają jej m.in. ignorowanie starszych sióstr, absurdalne oszczędności i psucie atmosfery w klasztorze poprzez arbitralne decyzje personalne. Zakonnice mówią, że przełożona posunęła się nawet do oskarżenia o romans 86-letniej zakonnicy. Siostrom nie podoba się również, że siostra Bernarda pozbyła się pomagających od lat przy klasztorze mężczyzn, którzy pracowali za talerz zupy. Ich miejsce zajęli panowie, również pracujący za darmo, ale odbywający w ten sposób kary za wykroczenia. – Atmosfera w domu gęstnieje. Jesteśmy zastraszone. Nie potrafimy się skupić na modlitwie – opowiada jedna z sióstr. Informacje o złej sytuacji w klasztorze dotarły już do przełożonej prowincji, która nie wyklucza, że sprawą będzie musiał się zainteresować abepe Gądecki.

Wielkopolskiej policji udało się zatrzymać trzech młodych mężczyzn i kobietę, którzy okradli plebanie w Gąsawie, Gębicach oraz Nowym Mieście nad Wartą. W każdym włamaniu złodziejska czwórka stosowała tę samą metodę. Czekała, aż księża zaczną odprawiać mszę i po wyważeniu okien wchodzili do wnętrza plebani: Łącznie skradli pieniądze 51 tys. zł.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • W klasztorze normalnieje zamiast zapitych impotentów meneli młode byczki z nadmiarem testosteronu miło chociaż obwąchać i krocze wzrokiem omieść. Kiepskie czasy dla lesbowa.