Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
numer 30/2017
Autor:

W związku z sytuacją polityczną w Polsce portal internetowy tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny” zainicjował akcję „Spuszczamy powietrze z polityków”. Akcja polega na tym, że jej uczestnicy modlą się za jednego z 460 posłów na Sejm. Posła nie można sobie wybrać, system internetowy przydziela go losowo. Za prezydenta Dudę nie można się pomodlić, chyba że na własną rękę.

 

Bóg, a właściwie przedstawiciele Kościoła jednak prezydenta Dudy nie opuszczają. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki napisał list do niego z podziękowaniem za postawę w sprawie ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Napisał, że „z jednej strony istnieje prawo, a nawet obowiązek reformy systemu sądownictwa w Polsce”, a „z drugiej zaś strony należy mieć na uwadze to, co powiedział papież Jan Paweł II na temat relacji władzy prawodawczej, wykonawczej i sądowniczej, stwierdzając, że równowaga między tymi trzema władzami, z których każda ma określone kompetencje i zakres odpowiedzialności – tak że jedna nie dominuje nigdy nad drugą – jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania demokracji”. No i wszystkich zatkało kakao i nie wiedzą, jak to komentować. To proste – pełna mobilizacja agentury lewackiej i masońskiej, nie tylko w Watykanie, ale także w polskim Kościele.

 

Na szczęście są jeszcze w Kościele roztropni duchowni. Gdy lewacki papież Franciszek w niedzielę mówił na temat uchodźców („Ciężar, złożoność i korelacja światowych problemów są tak wielkie, że natychmiastowe i kompleksowe rozwiązania są niemożliwe. Niestety, kryzys migracyjny, który jest nierozerwalnie związany z biedą i zaostrzany przez zbrojne konflikty, jest tego dowodem. Mimo to możliwe jest uruchomienie procesów, które w stosunkowo krótkim czasie będą prowadzić do wolnego przepływu i osiedlania się osób, co byłoby korzystne dla wszystkich”), jeszcze tego samego dnia odpowiedział mu na Jasnej Górze ojciec Tadeusz Rydzyk: „Na szczęście to nam nie grozi. Ale gdyby tak dalej poszło i nie stał się ten cud – wygranej Prawa i Sprawiedliwości – już byśmy w Polsce muzułmanów mieli. Pamiętajmy!”.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.