Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
numer 29/2017
Autor:

Bp Krzysztof Nitkiewicz na znak wdzięczności za wieloletnie duchowe wsparcie otrzymał statuetkę „Przyjaciel świętokrzyskiej policji”. Przy okazji biskup powiedział, że obecnie na podstawie pojedynczych przypadków konstruowany jest negatywny obraz pracy policjantów. „Kiedyś rodzice straszyli dzieci Milicją Obywatelską. Dzisiaj doświadczacie agresji i pomówień przy okazji manifestacji, jakie ochraniacie. Na podstawie pojedynczych przypadków konstruuje się negatywny obraz Waszej służby. Wytrwajcie! Rzucajcie dalej ziarno dobra i pielęgnujcie je”. Czyli tłuczcie tych, którzy manifestują przeciwko dobrej zmianie albo paranoi miesięcznic smoleńskich.

 

Na początku sierpnia w diecezji tarnowskiej odbędą się rekolekcje „Uzdrowienie po aborcji” dla kobiet i mężczyzn, którzy bezpośrednio lub pośrednio uczestniczyli w aborcji. Kapłan, który będzie jednym z trojga rekolekcjonistów, opowiedział Katolickiej Agencji Informacyjnej niesamowitą historię: „Pamiętam sytuację, kiedy w nocy zadzwoniła kobieta, która zażyła tabletkę »dzień po«. Wyrzuty sumienia miała już po godzinie. Modliliśmy się razem przez telefon, żeby Bóg uratował to dziecko. Następnego dnia przyjechała do mnie z chłopakiem i modliliśmy się wspólnie. Bóg uratował to dziecko, a ja je ochrzciłem”. Czyli ciąg cudownych zdarzeń był taki: stosunek płciowy – zapłodnienie – zażycie nieskutecznej tabletki – modlitwa – poród następnego dnia. Ciąża trwała jeden dzień! Każda kobieta by tak chciała, co?

 

Poseł PO Mariusz Witczak poinformował, że w odpowiedzi na jego interpelację dostał zestawienie najnowszych dotacji rządowych dla dzieł ojca dyrektora Rydzyka. W sumie z kilku ministerstw 492 026,03 zł. Głównie na organizowane przez Rydzyka seminaria: „O funduszach Unii Europejskiej, czyli jak być skutecznym?”, „Fundusze Europejskie 2014-2020, czyli ile, komu, co?”, „Firmy rodzinne szansą polskiej gospodarki”. Nad tym niecałym pół milionem złotych naprawdę nie ma co lamentować. Poczekajcie, jak oni się na tych seminariach podszkolą. Rydzyka w wyciąganiu kasy od ministerstw i Unii Europejskiej?

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Od Konina Azja sie zaczyna.Ta nacja powinna byc przerznieta na czesc zachodnia i azjatycka… jakem potomek luzyckich rycerzy Ramschel von Oppeln ktorzy przyniesli tutaj kaganek oswiaty i stali sie Smigielskimi na poczatku XV wieku.

  • O Matko, jakie, kuervas, 492.026,03 – co za skrupulatność w mordę jeża, par excellance w pysk – panie pośluchu Witczaklu ! Tyle tylko wpłaciło Ministerstwo Rozwoju, Bank Gospodarstwa Krajowego i Suwalska Strefa Ekonomiczna. Ciekawe jak się dopchała pani prezes Banku Krajowego, żeby wśród tych ministrów-darczyńców znaleźć miejsce i przywrzeć swoimi, seksownymi ustami do pupci papci Rydzyka, kuervas ! NAJWIĘKSZYM darczyńca był się okazał minister Zioberko, któren za 3 melony – do dziś wpłacił 400 tys. zł – któren zamówił w Fundacji Lux Veritatis szkolenie jak jeść nożem i widelcem dla sędziów, prokuratiorów i ichnich rzeczników prasowych, czyli jak zabłysnąć przed kamerami, do czego nie potrza szkoleń, jak któś ma wrodzone predyspozycję, czyli inteligencję, znajomość rzeczy, swadę w wymowie i jaką taką aparycjonność. Drugim, pod względem wysokości ŚWIADCZENIA, był ministru Waszczykowski, któren wpłacił 755 tys. zł cuj wie za co i na co, trzecim – CICHY wspólnik Pisiorów, v-premieru Gowin z kwotą 698 tys zł na „Bezzwrotną pomoc materialną dla studentów i doktorantów” w tym 49 tys. zł dla niepełnosprawnych i 118 tys. zł na reklamę społecznej odpowiedzialności nauki – jakby któś miał jakieś wątpliwości, że takowa formulancja istnieje, no bo przeca Frantensztajnów już nie ma i głupie 20 tys. zł „Na działalność upowszechniajęcą naukę” – dobre, nie ?! Aż mnie się grdyka rusza z ciekawości, czy ministru Gowinu inszym uczelniom tyż kopsnął podobne granty – daję głowę i łeb, że nie. Tu gołym okiem widać, że jak dziewczyna chce dać, to ci da i przez dziurkę od klucza, w pokrzywach i na szkle, kuervas. Hej !-