Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
numer 20/2017
Autor:

Rycerze Chrystusa Króla w asyście policji przybyli 12 maja w porze lunchu przed Sejm, aby przekazać marszałkowi obraz Matki Boskiej Częstochowskiej wraz z apelem, żeby marszałek zlecił powieszenie obrazu na frontalnej ścianie w sali obrad. Wieczorem zaś rycerze odprawiali modły w intencji Polski, zwracając szczególną uwagę na masonów, rujnowanie ducha polskiego oraz kolonizację naszego kraju. W manifestacji wziął udział ks. Piotr Natanek, który jest duchowym przywódcą rycerzy. Natanek jest od kilku lat obłożony przez Kościół karą suspensy, nie powinien więc sprawować funkcji kapłańskich, ale konsekwentnie ma to w dupie. Trzeba przyznać, że była to najbardziej barwna manifestacja, jaka defilowała przed Sejmem od lat. Rycerze mają bowiem piękne czerwone płaszcze z nadrukowanym kolorowym wizerunkiem Jezusa. W koronie.

 

W Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie odbył się Ogólnopolski Dzień Trzeźwości. Dlatego, że Matka Boża w swoich objawieniach właśnie w Gietrzwałdzie jasno zasygnalizowała problem uzależnień. Do objawień doszło 12 i 13 sierpnia 1877 r. Matka Boża wskazała na dwie rzeczy na drodze wyjścia z uzależnienia: modlitwa za tych, którzy nadużywają alkoholu i odrzucenie przez pijących nałogu. Nam się to podoba: zdrowaśka zamiast esperalu.

 

Za to w Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach, które od wieków słynie łaskami, odbyła się „Kąpiółka”, czyli zanurzenie cudownej Figurki Matki Bożej Gidelskiej w poświęconym winie. Ciekawe, czy Matka Boża z Gidli podziela poglądy antyalkoholowe Matki Bożej z Gietrzwałdu?

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, czytejęcy o tych objawieniach Matki Bożej w Gierzwałdzie, czy w tak modnej dziś Fatimie, dalej w Licheniu i inszych tego typu przypadłościach, to mnie się rzuca na mózg jakaś taka frasobliwość: – Czemu to, gwoli nadania WYŻSZEJ rangi tym przesłaniom, nie ruszy się sam Pan Bóg, lub Jego Syn, Jezus Chrystus, albo co najmniej nie ruszy kupra Duch Święty, któremu, jako gołębicy łatwiej byłoby sfrunąć na Ziemię, tylko CIĄGLE wysyłają do tej roboty Maryję, kuervas ?! Że nie wspomnę, że obecny tu duchem Dżorcz Urban, już dawno postulował, żeby to zamiast jakimścić głupawym pastuszkom, JEMU objawiła się Maryja, a wonczas onże, majęcy jaką taką możliwość sprawczą i sprawny warsztat pisarski, toby nie tylko nawrócił się na wiarę katolicką, ale TAK rozpowszechnił ten fakt, że klękajcie narody, kuervas !- Hej !-

  • Banda kościelnych wariatów. Namnożyło się im tym matek boskich jak gołebi na dachu…