Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

ico-1
Autor:

Zmiękła rura ks. Piotrowi Maciejskiemu z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelcach Opolskich, który w czasie mszy przejechał się po WOŚP i wolontariuszach, którzy, jego zdaniem, „doją ludzi na aborcję i eutanazję”. Księdza skrytykowali przełożeni, począwszy od proboszcza, który powiedział, że jest mu przykro z powodu wikarego, i zapowiedział, że uczyni wszystko, aby do podobnych sytuacji nie dochodziło. Słowa ks. Maciejskiego nie podobały się też wielu parafianom, którzy poprosili kurię i dyrektora szkoły, aby odsunąć wikarego od prowadzenia lekcji religii. Ks. Maciejski uznał, że sprawa jest przegrana i wydał oświadczenie, w którym przeprosił wolontariuszy i wyraził ubolewanie, że jego wypowiedź przyniosła szkodę dobremu imieniu parafii, diecezji i Kościołowi powszechnemu.

Szerokim echem w całym kraju odbiła się wizyta w agencji towarzyskiej popularnego w Łodzi kapłana, ks. Michała Misiaka, wikariusza w jednej z łódzkich parafii. Podkreślmy od razu, że była to wyłącznie wizyta duszpasterska. Ksiądz napisał na Facebooku, że jego przyjście bardzo zaskoczyło panie pracujące w agencji, które kilkakrotnie upewniały się, czy wie, dokąd trafił. Kilka z pań zmówiło z księdzem modlitwę. Ks. Misiak jest znany z niekonwencjonalnych poczynań. Był jednym z inicjatorów modlitw wiernych przed sklepem z dopalaczami w Pabianicach i tzw. chrystotek w Bełchatowie, czyli dyskotek bez alkoholu, za to z możliwością spowiedzi. Jakim cudem w dyskotece słyszał grzechy?

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • A że Rydzyk ma dostać 30 baniek to ja tak na Karlikową nutę:

  Rydzyku, Rydzyku,co tam wieziesz w Maybiku
  Rydzyku, Rydzyku,co w Maybiku masz?
  mam miliony od Kempy, hej od Kempy
  ciągle daje rząd tępy, hej, hej rząd tępy.

  Tadziku, Tadziku co tam chowasz w kąciku
  Tadziku, Tadziku, co ty chowasz tam?
  mam tam sejfik stalowy ,hej, stalowy
  do przyjęcia kasiorki, hej,hej, gotowy

  Rydzyku, Rydzyku,co ci po tym sejfiku
  Rydzyku, Rydzyku,na co tobie on?
  ja nim termy wykonam ,hej, wykonam
  bo inaczej to skonam, hej, hej, bo skonam

  Księżulku, Księżulku, idź ty grzecznie spać lulku
  Księżulku, Księżulku, idź ty w końcu spać?
  nie nie pójdę bo łupie, hej bo łupie
  a te durne mohery, hej,hej, mam w dupie

 • „Kilka z pań zmówiło z księdzem modlitwę. Ks. Misiak jest znany z niekonwencjonalnych poczynań.” Ciekawe jest to niedomówienie… Grupowy sex! szatan, nie kogut!