Motto tygodnia: Suweren to czuje – Duda dla picu wetuje.

ico-1
numer 36/2017
Autor:

W Szczecinie przedstawiciel subkultury cyklistów zauważył przedstawiciela wrogiej cyklistom subkultury pieszych. Widok wywołał w cykliście naturalne wzburzenie. Zszedł z roweru i zdzielił pieszego pięścią w pysk. Ten, upadając, wyrżnął głową w krawężnik. W szpitalu zmarł. Cykliście grozi 25 lat w więzieniu. Pieszemu już nic nie grozi.

 

Jak podaje portal 24jgora.pl, 20-latka, który w sierpniu zeszłego roku, jadąc volkswagenem sharan po ul. Spółdzielczej w Jeleniej Górze, doprowadził do zderzenia z mercedesem zatrzymującym się przed pasami i wpadł na dwóch przechodniów, zabijając jednego na miejscu (drugi zmarł w szpitalu), spotkała zasłużona kara. Skazano go na pół roku odsiadki, 2 lata więzienia w zawieszeniu i 10 lat zakazu prowadzenia samochodów. Myślimy, że te 10 lat bez samochodu to jest już lekka przesada.

 

W Warcie w Gorzowie pływał sobie tułów stylem grzbietowym, co zdziwiło miejscowych wędkujących. Wezwali strażaków. Strażacy wezwali policję, która ustaliła, że tułów nie żyje. Trwają poszukiwania głowy i kończyn należących do tułowia, co nie musi zakończyć się powodzeniem. Osobników bez głowy spotyka się przecież nadzwyczaj często.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.