Motto tygodnia: A na drzewach zamiast liści będzie wisieć mowa nienawiści.

ico-1
numer 50/2017
Autor:

Ciężko ranny został amerykański żołnierz zaatakowany przez ludność w Giżycku. Pięść giżyckiego ludu wbiła mu szczękę do mózgu. Z powodu nieufności do polskiej służby zdrowia nasi sojusznicy przewieźli ofiarę do szpitala w Niemczech, gdzie lekarze są bardziej proamerykańscy niż w Giżycku.

 

Dzielnicowi z Chrzanowa poszukują prądu, który został ukradziony w jednym z mieszkań przy ul. Grunwaldzkiej. Dzięki ciężkiej pracy, dociekliwości i sumiennym działaniom operacyjnym policji udawały się nie takie rzeczy. Życzymy sukcesów.

 

Częste mycie skraca życie – przekonał się o tym 5-latek z Krosna, na którego podczas kąpieli, spadł 80-litrowy bojler z wrzącą wodą. Chłopiec zmarł. Winny upadku bojlera do wanny był ojciec, któremu się zdawało, że potrafi przytwierdzić bojler do ściany, choć rzeczywistość okazała się inna. Mężczyzna poczuwa się do winy. Chce dobrowolnie poddać się karze sześciu miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Musi starać się o kolejne dziecko, na bezwzględne więzienie nie ma więc czasu.

 

Egzaminatorzy z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gorzowie oblali jedną kursantkę na egzaminie z prawa jazdy, jak się okazuje, niesłusznie. Skrzywdzona kobieta ukradła auto egzaminacyjne i – jak to kobieta – pojechała wydać trochę pieniędzy do centrum handlowego, aby się uspokoić. Następnie z zakupami bezpiecznie wróciła do ośrodka zwrócić auto. Policja czepia się kobiety, zupełnie ignorując ciąg przyczynowo-skutkowy, który doprowadził ją do takiego kroku.

 

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.