Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

ico-1
numer 44/2018
Autor:

5 zastępów Państwowej Straży Pożarnej, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz ekipa reporterów TVN, która przypadkowo znalazła się na autostradzie A1 z Gdańska do Łodzi, asystowało 51-letniemu kierowcy tira, który wyzionął ducha, gdy jego ciężarówka uderzyła w prawą barierę drogową, potem rąbnęła w lewą, następnie stanęła na dachu do góry kołami. Nieczęsto się zdarza, że prosty podatnik może sobie zasłużyć na takie zainteresowanie opłacanych z jego kieszeni polskich służb i reklamami proszku do prania jankeskich mediów.

 

We Wrześni mimo błyskawicznej akcji straży pożarnej nie udało się utrzymać przy życiu mężczyzny, na którym zapaliło się ubranie. Zmarł w szpitalu. To, u którego krawca obstalował sobie takie łatwopalne odzienie, bada obecnie prokuratura. Godnym dociekań jest również to, dlaczego ogień tłumiono azbestowym kocem gaśniczym. Gdyby facet przeżył, mógłby dostać raka.

 

55-letni pracownik portowy w Szczecinie zderzył się z manewrującym pociągiem. Zmarł na miejscu. Współpracownicy denata twierdzą, że za życia najbardziej bał się utonięcia w basenie portowym. Strachy na lachy.

 

Adam Zien, 49-letni emerytowany elektromonter, entuzjasta wędkarstwa oraz zapalony turysta, ojciec czworga dzieci, zmarł nazajutrz po tym, gdy się dowiedział, że wygrał wybory i został radnym gminy Kobiór. Najciekawsze jest oczywiście to, czego Wirtualna Polska, podająca tę informację, nie ujawnia: jak w wieku 49 lat można zostać emerytem? Czy zmieniły się przepisy o ZUS-ie i uposażeniu emerytalnym? A może dorabiał, tańcząc w balecie?! Tańczący dostają bowiem wcześniej emeryturę.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.