Motto tygodnia: Czy Kościół zmieni pedofilskie trzęsienie ziemi?

ico-1
numer 42/2018
Autor:

W Bydgoszczy fani disco polo doznali pęknięcia twarzoczaszki oraz wstrząśnięcia mózgu w rezultacie zbyt głośnego słuchania muzyki na chodniku przy Szkole Podstawowej nr 65. Do tych poważnych obrażeń nie przyczyniła się jedynie moc przetworników elektroakustycznych, ale inny użytkownik trotuaru, najwyraźniej zwolennik heavy metalu, który discopolowców potraktował kopniakami, a następnie złapawszy za włosy głowami testował wytrzymałość krawężnika.

 

Śląsk został zaatakowany przez biedronki arlekinowe sprowadzone przed dwudziestu laty z południowo-wschodniej Azji do Niemiec w celu zwalczania mszyc. Wszystkie niemieckie mszyce zostały najwyraźniej zagryzione, miliony tych z pozoru niegroźnych owadów wyruszyły więc w drogę powrotną do domu, na której z przyczyn naturalnych stanęła im Polska. Ukąszenia czerwono-czarnych Azjatów powodują alergiczne zapalenie spojówek, astmę, pokrzywkę i obrzęk naczyniowo-ruchowy. Walka zapowiada się niełatwa, ponieważ biedronki nie mają w środowisku naturalnych wrogów. Zatem albo trzeba je przeczekać, albo poprosić o pomoc Niemców.

 

Naczelny Sąd Administracyjny orzekł, że polskie dziecko może mieć dwie matki tej samej płci. Tym samym zadał cios w plecy obiegowej prawdzie, że matka jest tylko jedna. Matki mogą być dwie, jeżeli małżeństwo zawarte zagranicą, np. na prawie holenderskim, składa się z osobników tej samej płci. Wówczas zagraniczny akt urodzenia (jeżeli oczywiście zaistnieją okoliczności i stosowna konieczność) po przetłumaczeniu na polski ma być wpisany do polskich ksiąg stanu cywilnego według jego oryginalnego sensu, z którego wynika, że matką i ojcem są dwie kobiety. Jest to prawdopodobnie spisek lewackich ekstremistów dążących do zalegalizowania partenogenezy.

 

W Niewławcach nieopodal Jedwabnego, doszło do incydentu rzucającego zupełnie nowe światło na literaturę piękną autorstwa Tomasza Grossa, zatytułowaną „Sąsiedzi”. Tamtejsi rolnicy, zostali zaatakowani przez nietoperze chore na wściekliznę. Wścieklizna powoduje spostrzeżenia zmysłowe pojawiające się bez wystąpienia bodźca zewnętrznego. Zaburzenia poznawcze mogą wyzwalać patologiczne i niebezpieczne dla otoczenia reakcje fizjologiczne, wściekłe, rzec można, skąd zresztą wzięła się pospolita nazwa owej choroby. Tym samym warto się zastanowić, czy za nieprawidłowości dziejące się w Jedwabnem w 1941 r. nie są czasem odpowiedzialne te nikczemne latające ssaki.

 

Ministerstwo Finansów z ogromną werwą i niespotykaną pomysłowością pracuje nad metodami spowolnienia rozgrzanej do czerwoności i hulającej na wysokich obrotach gospodarki. Od 1 kwietnia przyszłego roku sprzątaczki, ryksiarze i furmani, a także flisacy mają posiadać przy sobie kasy fiskalne. Jedyną rzeczą, jaką pan Morawiecki zdaje się skutecznie rozwija, to coraz bardziej złożona i coraz mniej zrozumiała architektura finansowa państwa.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Nawet bez interwencji z zewnątrz można uszkodzić słuch słuchając zbyt głośnej muzyki. Słuchawki ustawione na fula powodują nieraz nie zauważalną od razu, ale stopniową utratę słuchu. I powstają młode kaleki z własnej winy. Słuchajcie muzyki w słuchawkach, ale bez przesadnej głośności.

  • A kiedy panowie sukienkowi kupią kasy fiskalne ? Nadal co łaska ? A do skarbówki też co łaska czyli zero !!!