Motto tygodnia: Czy Kościół zmieni pedofilskie trzęsienie ziemi?

ico-1
numer 40/2018
Autor:

W Lublinie jeszcze nie do wszystkich dotarło, że za gospodarowanie odpadami (czytaj wywożenie śmieci) odpowiedzialne są władze gminne. Ci, którzy tego nie wiedzą, starym zwyczajem i upodobaniem nadal wywożą nieczystości do lasów w okolicach Zalewu Zemborzyckiego. Rozeźliło to lepiej poinformowanych. W okolicach wspomnianych umieścili na tekturowej tablicy uświadamiający napis: „Ty kurwo jebana nie zaśmiecaj lasu”. Skuteczność oddziaływania komunikatu bada policja.

 

Krakowski oddział Partii Razem zorganizował konferencję prasową, na której ogłosił antykoncepcyjną koncepcję, aby w szkołach publicznych i wyższych rozdawano młodzieży darmowe prezerwatywy. Dawno mam za sobą lata, gdy uczęszczałem do szkoły, ale, jak sobie przypominam, były to rzeczywiście czasy seksualnej niepewności. Uczeń, aby nie dać się ponieść zaskoczeniu, powinien nie tyle mieć przy sobie prezerwatywę, ile zakładać ją gdzie trzeba już w momencie przekraczania szkolnych progów. Ten drugi postulat zostanie ogłoszony wtedy, gdy Partia Razem dojdzie do władzy, czyli nigdy.

 

Tatrzański Związek Narciarski zbyt tanio sprzedawał bilety na Puchar Świata 2019 w skokach narciarskich w Zakopanem. Zorientowano się poniewczasie, gdy bilety zostały już wysprzedane. Wówczas pojawiły się one na rynku wtórnym po cenach nieco wyższych, trochę wyższych i znacznie wyższych niż oferowane przez organizatora. Zamiast przyznać się do niesprawności biznesowej, TZN zawiadomił prokuraturę, ponieważ mógł, gdyż zakaz spekulacji biletami na imprezy kulturalne nadal, nie wiadomo po co, pozostaje przestępstwem w świetle kodeksu karnego.

 

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • O Matko, pomyśleć, że na głupie koncepcje krakowskich partyjniaków Razem i Pojedynczo nie ma środków antykoncepcyjnych, kuervas ! Co do tych biletów, to nawet za koszmarnych czasów komuny nikomu do głowy nie przyszło karać „koników”, choć teoretycznie było to możliwe. Hej !-