Motto tygodnia: Nie pozwolą sprawiedliwi i prawi – Duda Falenty nie ułaskawi.

ico-1
numer 36/2018
Autor:

W Gdańsku policja może mówić o nadzwyczajnym szczęściu, które pomaga w pracy. Kierujący samochodem 35-latek, jadąc ul. Hynka, skręcając w ul. Startową, zderzył się z motorowerem kierowanym przez 27-latka. Drogówka ustaliła, że starsza ofiara wypadku poszukiwana była listem gończym, a młodsza od dawna powinna być w więzieniu. Czym zasłużyli sobie policjanci w Gdańsku na takie sprzyjające zrządzenia losu, nie wiadomo.

 

Niestety zlikwidowano całodobowy sklepik z narkotykami w akademiku Politechniki Wrocławskiej, do którego ustawiały się kolejki. W 19 miesięcy przedsiębiorczy student zarobił 107 900 zł,  niech więc nikt nie opowiada głupot, że nauka nie popłaca.

 

Źle się dzieje także w świecie zwierząt. W Bukwałdzie koło Olsztyna doszło do rzezi.  Wataha wilków napadła na stado owiec. Pośród ofiar była czteroroga owca świętego Jakuba oraz owca śruboroga, zwana Tucerną, która była baranem. Co wilkowi w gardło wpadło, to przepadło.

 

Całość na łamach

 

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • A którym pasem mogę teraz jeździć Syreną 105, którą za Polski Ludowej kupiłem za 74 000 zl, po dewaluacji to 7,40 PLN. Na pewno prawym. A jak są dwa pasy do przodu, a zechcę skręcić w lewo mogę się nie wyrobić. Szkoda Syreny, a tym bardziej jakiegoś poniemieckiego Merca lub Audi. To jak żyć i jeździć facetowi po 75+ w europejskiej Polsce polskim samochodem kupionym za ciężkie pieniądze za czasów nazywanych komuną ?