Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

ico-1
numer 33/2018
Autor:

W Serocku jakiś nieskończony idiota chciał uśmiercić, strzelając z pistoletu, najwspanialszych przedstawicieli gatunku ludzkiego, jakimi są wędkarze, osobnicy kulturalni, opanowani, spędzający życie na kontemplowaniu powierzchni wody. W dodatku mimo że cele były zupełnie nieruchome, ten kretyn w żaden nie trafił. 5 miliardów lat ewolucji życia na Ziemi, a matka natura robi takie błędy, jak gdyby nadal była w przedszkolu.

 

Pan Edward 61-letni mieszkaniec Słoćwiny, okazał się człowiekiem nadzwyczajnych talentów aktorskich. Przez ponad 20 minut „był cały czarny, poruszał się przy ziemi i kręcił się cały czas w kółko1”, że obserwujących go dwóch myśliwych z wyższym wykształceniem i 10-letnim myśliwskim stażem miało stuprocentową pewność, iż mają do czynienia z prawdziwą dziką świnią. Pan Edward vel dzika świnia, został położony jednym strzałem. Pogotowie nie dało sobie z jego śmiercią rady. Biorąc zasadniczą okoliczność łagodzącą pod uwagę, że strzelający do dzika został przez Edwarda oszukany, sąd sprawiedliwie skazał go na rok więzienia w zawieszeniu na 3 roki.

 

Pod pozorem dbałości o środowiska sieć sklepów Polomarket zastąpić chce wszystkie opakowania z tworzyw sztucznych kartonowymi. Akcja raczej powinna nazywać się śmierć lasom – co i słusznie, bo w lasach grasują myśliwi i dziki.

 

Rzeczniczka prasowa Państwowego Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie twierdzi, że miejskie fontanny też mogą zabijać, ponieważ kąpią się w nich bezdomni, psy i dzieci. Fontanny stają się siedliskiem grzybów, pasożytów, bakterii paciorkowca i kałowych. Tego typu pozbawione sensu oświadczenie pani rzecznik pozwala podać w wątpliwość sens istnienia inspekcji sanitarnej w ogóle. Jak rozumiemy, zamknęła by ona również baseny, kąpieliska rzeczne i morskie, gdzie podobne niebezpieczeństwa też można sobie przy odrobinie pomysłowości wyobrazić.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.