Motto tygodnia: Nie bądź leniem, nie bądź chory i zapieprzaj na wybory.

ico-1
numer 32/2018
Autor:

Strażacy domagają się „500 plus”, które wynosi 650 zł. To na dziś, ponieważ zdaniem funkcjonariuszy straży ogniowej od nowego roku koszt walki z pożarami powinien wzrosnąć o dodatkowe 500 zł na strażaka miesięcznie. Koronnym argumentem uzasadniającym podwyżkę wartości usług strażackich jest to, że komendant główny Państwowej Straży Pożarnej Leszek Suski zarabia lepiej niż prezydent Polski – ponad 21 tys. zł. Zasadniczo zgadzamy się z postulatami strażaków i uważamy, że powinni zarabiać przynajmniej tyle, ile piłkarze. Ich praca jest przecież bardziej niebezpieczna od piłkarskiej. No, i bardziej potrzebna.

 

O tym, że seks jest przereklamowany, przekonali się mieszkańcy Katowic, którzy na ławce przed urzędem miasta dopuścili się innych czynności seksualnych, w rezultacie czego zasnęli z nudów. Jakaś wścibska kanalia zrobiła im zdjęcie, które w Internecie zaczęło żyć własnym życiem i dopiero teraz parze kochanków zrobiło się naprawdę ciekawie.

 

Straż Graniczna wymierzyła policzek współpracy międzynarodowej, która polegała na zacieśnieniu więzów przyjaźni między Ukrainą, Turcją a Syrią. Kierowani internacjonalistycznymi pobudkami ukraińscy postępowcy organizowali przerzut do Europy mogących ubogacić kulturę naszego kontynentu przedstawicieli diaspory muzułmańskiej z Turcji i Syrii. Niestety nie ubogacą – bo pogranicznicy najpierw aresztowali wszystkich pod zarzutem nielegalnego przekroczenia granicy, a następnie legalnie deportowali.

 

Jak podała Polska Agencja Prasowa, 66-letni pan Mieczysław jest pierwszą osobą w Polsce, której lekarze wszczepili sztuczne serce. Operację przeprowadzono w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Pacjent czuje się dobrze. Wkrótce wyjdzie ze szpitala do domu i będzie czekał na dawcę serca. Dawcy proszeni są o rychliwość, bo cierpliwość pana Mieczysława ma swoje granice.

 

Ekoterroryści z podziemnej organizacji Brygada Wschód żądają od dewelopera DVL Group Progres, który w Sarnim Stoku obok Bielska-Białej buduje domy mieszkalne, rozebrania konstrukcji, uprzątnięcia placu budowy oraz rekultywacji gleby, aby ponownie wyrósł tam las. Warunki ultimatum przesłano do miejscowych gazet. O tym, że sprawa jest poważna, świadczy wybuch, który 2 tygodnie temu powalił jeden budynek w Sarnim Stoku w stanie surowym, oraz ogień, który spopielił koparkę.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.