Motto tygodnia: Kto obchodzi, mocne niech przyjmie życzenia wielkanocne.

ico-1
numer 28/2018
Autor:

Seryjnego gwałciciela, który miał na koncie 40 gwałtów, sąd w Krakowie skazał na 5 lat więzienia i grzywnę 20 tys. zł. Wychodzi po 45 dni i 500 zł za jeden gwałt. Niebywałymi okazały się osoby ofiar, a w zasadzie tylko jedna osoba, którą była żona gwałciciela. Zasadniczo kobiety zgwałcone idą na policję już po pierwszym incydencie, ta jednak, znosząc wszystko cierpliwie, czekała, aż dzbanowi się ucho urwie. Pytanie z gatunku retorycznych: ile razy ty zgwałciłeś swoją żonę?

 

Na granicy polsko-niemieckiej w okolicach Świnoujścia dochodzi do incydentów polegających na wymuszaniu na Polakach opłat za oddychanie niemieckim powietrzem. Zwarte oddziały Grenzschutzu dopadają każdego, kto wściubi nos w tereny pod niemiecką jurysdykcją, kasując już za pierwszy oddech 2,5 euro. Cóż za zmiana w niemieckiej polityce! Za oddychanie kosztownym cyklonem B nie kazano sobie w ogóle płacić, a za haust darmowego powietrza proszę bardzo.

 

Podobnie jak ich pobratymcy z Meklemburgii, zachowują się potomkowie Goralenvolku w Zakopanem. Za przejście po swoich nieruchomościach drogą na Gubałówkę żądają opłaty w wysokości 3 zł za dorosłego, a 2,50 zł za dziecko. Ci Niemcy są naprawdę niereformowalni…

 

Nowobogacka Polska, która przeprowadza się z piekła centrów miast na wiejskie peryferia w poszukiwaniu sielanki, pałającej dzięcieliny i gryki jak śnieg białej, zapomina, że jest tam również chłopskie chamstwo, słoma w butach oraz święto dyszla. Krowy śmierdzą i ryczą! Koguty pieją! Rolnicy hałasują kombajnami, zbierając ziarno pod oknami. Kwitnący rzepak nie daje oddychać. Na szczęście od walki z tym bezprawiem jest policja. Pod Oławą, Lęborkiem i Szczytnem posypały się już pierwsze mandaty w wysokości 500 zł na barki chłopstwa za niecne zachowanie zwierząt gospodarskich i dokazywanie maszynami rolniczymi w czasie żniw. Działania rolników spełniają wszelkie przesłanki czynów chuligańskich. A to dopiero początek zmagań z buractwem – dodają pewni swego miastowi.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.