Motto tygodnia: Kto obchodzi, mocne niech przyjmie życzenia wielkanocne.

ico-1
numer 27/2018
Autor:

Nie pójdzie do więzienia redaktor naczelny ani fotoreporter „Super Expressu”, którzy zostali oskarżeni przez prokuraturę, na wniosek Cezarego Pazury, wybitnego aktora sceny i ekranu, o umyślne przestępstwo opublikowania zdjęcia gwiazdora w stroju adamowym. Jak ustalił sąd, w czasie gdy doszło do tego, naczelny redaktor był na urlopie, nie można więc mówić o jego winie, a fotoreporter nie mógł wiedzieć, że zdjęcie będzie publikowane w gazecie. Wszystkim oskarżonym, jako ludzie wielkiego serca, życzymy takich wyrozumiałych sądów.

 

Rozpoczął się sezon na kąpiele słoneczne i morskie, zatem foki pospolite zaatakowały nasze wybrzeże. Foka zasadniczo nie może zaszkodzić człowiekowi, jednak nie jest to pogląd do końca prawdziwy. Foki zadają cios polskiemu przemysłowi turystycznemu, wypełzając na plażę, aby tam umrzeć. Nekrofilna atmosfera oraz odór rozkładających się foczych tusz zagrażają ludziom czerpiącym zyski z wynajmu kwater, smażenia ryb i sprzedaży cytrynady.

 

Członkowie Rady Polityki Pieniężnej (RPP) wyrazili obawę, że wraz ze spadkiem bezrobocia w nadchodzących kwartałach wzrost wynagrodzeń może znacząco przyspieszyć. Najbardziej boją się ludzie pracy najemnej. Niespodziewany przypływ ponadnormatywnej gotówki może spowodować u nich szaleństwo nieposkromionej konsumpcji lub zwiększyć budżet wolnego czasu, z którym nie będą wiedzieli co zrobić.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.