Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

ico-1
numer 20/2018
Autor:

Na drodze powiatowej między Kluczborkiem a Kujakowicami Dolnymi spłonęła, uderzyła w drzewo, a wcześniej jechała za szybko toyota rav 4. Japoński wóz dokonał też natychmiastowej kremacji kierowcy. Można rzec: pasmo spektakularnych sukcesów.

 

W Kościerzynie trzeba bardzo uważać, jak się parkuje, ponieważ mieszka tam jeden 57-latek, który widząc samochód zaparkowany zbyt blisko furtek, chwyta za siekierę i nie patrząc, czy to volvo, czy opel, zadaje ciosy na oślep. Z równą niechęcią traktuje szyby, maskę, a nawet opony. Ma w tym destrukcyjnym działaniu utylitarne cele. W miejscu przedniej szyby zostawia właścicielowi auta dającą do myślenia karteczkę: „Pozdrowienia dla egoistów, którzy uniemożliwiają wejście do domu, zastawiając furtkę”.

 

Autostrada A2 została zalana czekoladą w okolicach Wrześni w obu kierunkach, z i do Berlina z powodu, że cysterna firmy Strado się wywróciła. Usuwanie katastrofy trwało ponad dobę, ponieważ nikomu nie przyszło do głowy, aby na miejsce tragedii przywieść 2 sierocińce dzieci oraz te z pobliskiego przedszkola. Ciekawe jest natomiast to, że tym, w końcu prozaicznym wydarzeniem zainteresowały się media od Alaski przez Norwegię po Bangkok. Wreszcie spoglądał na nas cały świat. Byliśmy słodcy.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Najbardziej ciekawi mnie jak policja odkryła to nielegalne przyłącze do prądu? Na prądzie nie można przecież nakleić banderolki – jako na spirytusie. To musiał być donos, fuj, na księdza.