Motto tygodnia: Gwałt, rety, co się dzieje? Prąd drożeje? Nie drożeje.

ico-1
Autor:

W Rzeszowie do burdelu, tego nieopodal klasztoru bernardynów, udał się 44-latek, aby poddać się terapii masażem. Zapłacił jak trzeba, w zamian za co otrzymał 3 ciosy widelcem w penisa. Pojawiły się więc szanse, że w rejestrze przestępców seksualnych magistra Ziobry znajdą się wreszcie jakieś kobiety.

 

Tylko przez pierwsze 8 dni upublicznienia przez prokuratora Ziobrę w internecie rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym witrynę odwiedziły ponad 2 miliony ludzi, poszukując tam nazwisk i twarzy sąsiadów, braci, mężów, kochanków, przełożonych, nauczycieli i katechetów. Z takim poparciem dewianci seksualni mogliby być trzecią siłą w parlamencie!

 

Napadnięto na stację benzynową w gminie Szemud. Łupieżca uprowadził paczkę ptasiego mleczka za 13 zł. Za zrabowanymi słodyczami, jak to w państwie Prawa i Sprawiedliwości, natychmiast ruszyła policja. Dopadła rabusia, w którego samochodzie znaleziono 2,5 kg narkotyków za ok. 70 tys. zł oraz wspomniane ptasie mleczko. Einstein mawiał, że logika zaprowadzić nas może z punktu A do punktu B, natomiast nieposkromniona fantazja – wszędzie. W tym wypadku do więzienia.

 

54-letnia mieszkanka Stypułowa, pragnąca być zdrowa jak ryba, przyjmowała leki na wszelkie choroby, w rezultacie czego zmarła. Najbardziej tragiczne w tej historii z punktu widzenia filozofii człowieczeństwa jest to, że często mimo najlepszych starań i wzmożonych wysiłków uzyskujemy efekty odwrotne od zamierzonych.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Minister Ziobro zdradza oznaki osobowości paranoicznej, msciwej, prezentuje objawy z pogranicza normy i psychopatologii . Nie powinien pełnić odpowiedzialnej funkcji w Państwie.