Motto tygodnia: Kto obchodzi, mocne niech przyjmie życzenia wielkanocne.

ico-1
numer 38/2015
Autor: Jerzy Urban;

Nawet mucha nie bzyknie

Po wprowadzeniu absolutnego zakazu przerywania jakiejkolwiek ciąży i dokonywania badań prenatalnych jakiś przyszły Ziobro urządzi polowanie na ginekologów. I także kontrole na granicach, czy wywieziona ciąża wróciła do kraju. Zabiegi staną się realnie niedostępne dla uboższej połowy kobiet. A to przecież nie koniec rozrywek fanatyków katolickich.

W trosce o rozrodczość i bezgrzeszność kobiet nastąpi pod władzą PiS pełna nacjonalizacja ich ciał jako mięsnego dobra narodowego. Zakazaną będzie sprzedaż środków zapobiegających ciąży, a ich potajemny import karać się zacznie jak handel narkotykami.

Logicznym skutkiem świętości związku małżeńskiego mężczyzny i kobiety stanie się ustawowy zakaz rozwodów.

W moich ostrzeżeniach dla kobiet, które będą głosować na PiS, nie ma nic osobistego. Nie rodzę, nie płodzę, nie rozwodzę się ani też nie zdekomunizuję się. Katole mogą mnie w dupę pocałować. Mam 82 lata, paszport europejski i w chuj kasy, żeby samego Kaczyńskiego przekupić. A jeśli nie zdążę uciec przed okupacją katolicką, to mnie Daniel Passent przechowa w tej samej szafie, w której sam przesiedział poprzednią okupację, tę hitlerowską.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.