Motto tygodnia: Myśliwce F-35 – zakupy do dupy.

ico-1
numer 45/2018
Autor:

Samotny jak palec prezes ogłosił jednoznaczne, bezdyskusyjne i dające nadzieję na przyszłość zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Ogłoszenie zwycięstwa odbyło się na konferencji prasowej, podczas której dziennikarzom nie wolno było zadawać pytań. Po co pytać, skoro wszystko jest jasne?

 

Przedwyborczy rekord Europy pobił Duda, wspierając 1 listopada na cmentarzu Mularczykową, żonę Mularczyka i pisowską kandydatkę na prezydenta Nowego Sącza. Ale albo wsparcie było za słabe, albo suweren go nie zrozumiał, w każdym razie Mularczykowa – jeśli trzymać się cmentarnej poetyki – poległa.

 

Polegli także Wassermannówna w Krakowie i Płażyński młodszy w Gdańsku oraz wielu innych popieranych przez PiS kandydatów na prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów. Nas szczególnie ucieszyła klęska Skurkiewicza, wiceministra obrony, który mimo klaki, jaką zgotowali mu prezes i premier, poległ w wyborach na prezydenta Radomia.

 

Pamiętają Państwo? Bruksela, 9 marca 2017 r. Donald Tusk został wybrany na drugą kadencję przewodniczącego Rady Europejskiej przez przywódców państw członkowskich Unii Europejskiej stosunkiem 27:1. Przeciw była Szydło, wówczas premier. Po powrocie do Polski prezes i przydupasy przywitali ją jak zwycięzcę. Teraz też jest co fetować. PiS ma czterech prezydentów tzw. miast prezydenckich, których jest w Polsce 107. Cóż za podobieństwo proporcji – 26,75:1!

 

Zamiast samochodów elektrycznych, których milion obiecywał Morawiecki młodszy, od 1 grudnia będą elektroniczne zwolnienia lekarskie.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • W Radomiu na frontonie UM lub jakiejś innej kamienicy pisiarze zapewne zamontują piękną tablicę z informacją, że niejaki Skurkiewicz niemieszkający w tym oto budynku nigdy, w 2018 roku prezydentem Radomia nieomal został.