Motto tygodnia: Czy Kościół zmieni pedofilskie trzęsienie ziemi?

ico-1
numer 44/2018
Autor:

Duda, czyli pusta głowa państwa, najpierw zapraszał cały naród na organizowany przez nacjonalistów Marsz Niepodległości, a teraz ogłasza, że sam nie weźmie w nim udziału. Pusta głowa państwa chciała maszerować na czele, ale nacjonaliści wskazali mu pośledniejsze miejsce w szeregu. No to pusta głowa państwa zabrała zabawki i poszła do innej piaskownicy.

 

O pustocie Dudy świadczy jego wpis na Twitterze. Wspólną fotografię kanclerz Niemiec Angeli Merkel, prezydenta Rosji Władimira Putina, prezydenta Francji Emmanuela Macrona i prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdoğana, zrobioną na szczycie w sprawie Syrii, pusta głowa Rzeczpospolitej Polskiej skomentowała po gówniarsku: „Urocze”.

 

Trwa taniec pisowskich idiotów wokół poniedziałkowego obchodzenia niedzielnego Dnia Niepodległości. Sejm klepnął poniedziałek wolny od pracy, ale nie wolny od handlu. Senat zakazał handlu. Ustawa poniedziałkowa wróci do Sejmu w środę 7 listopada, tego samego dnia Duda ją podpisze, a już w poniedziałek 12 listopada suweren będzie mógł świętować. W otwartych sklepach lub mimo zamkniętych sklepów…

 

Pisowscy idioci z Senatu odrzucili zaakceptowaną przez pisowskich idiotów z Sejmu kandydaturę Agnieszki Dudzińskiej na konstytucyjny urząd Rzecznika Praw Dziecka. „Nie przyjmę kolejnej propozycji kandydowania na urząd. Okazało się, że to stanowisko polityczne” – powiedziała Dudzińska, wobec pisowskich idiotów zajmując jedynie właściwą postawę: wypinając się na nich.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Wszyskie święta, czy to narodowe czy religijne (dopóki religia jeszcze istnieje) powinny być na mocy ustawy przesuwane w ten sposób, aby wypadały albo zaczynały się w poniedziałek. To jest postulat świata pracy.

  • MASAKRA,NIE BYŁO W HISTORII TEGO KRAJU,PO 1989 ROKU,ŻEBY PARLAMENT BYŁ OBSADZONY,TAK GŁUPIMI I PUSTYMI LUDZMI,JAK PARTIA WŁADZY!!K..NAWET ZA PRLA,BY TAKIEGO CZEGOŚ NIE WYMYŚLILI!!

    • Karma wraca. Ciemnota sie rozposciera i oto Polska na przednowku treciej dekady dzwudziestego pierwszego wieku. Moja osobista opinia: to chuj w dupe takiej ojczyznie!!!

  • Zeście się przypieprzyli. Ze 4 razy do roku mamy ogólnonarodowy exodus związany z tzw długimi weekendami, które najczęściej trwają ok. tygodnia. Pic na wodę, czyli tzw. odrabianie w wolne soboty i można nakupować kiełbachy i piwska na kilka dni. Rzeczpospolita nieczynna od wtorku do niedzieli, urzędy pozamykane. Urzędasy potem niby odrabiają w wolne soboty, ale po pierwsze, komu by się chciało dymać do urzędu w sobotę, a po drugie, jak już się mu zachce, to mu urzędas szybko wybije ze łba takie pomysły na przyszłość, bo on tam wpadł na herbatkę od 9 do 12-tej. Ja też nie lubię kaczorów, ale przypierdalanie się do byle czego dla zasady, że to Kaczor to już się zrobiło nudne.

  • Rzeczników mamy od ch…i ciut ciut – to może i lepiej, że jeden mniej. Zaczęło się od RPO, a potem jak to zwykle w sarmackim kraju, narobiło się ich, że już trudno policzyć. A każdy ze stołkiem i pensją ministerialną. Tak jakby do k….wy nędzy, nie można było tego wszystkiego załatwić w ramach jednego silnego urzędu Rzecznika Praw Obywatelskich, z odpowiednimi agendami. Co to znaczy do ch….. pana Rzecznik Praw Dziecka – a co to dziecko jakiś inny obywatel? To może jeszcze rzecznik praw zezowatych, za niskich i za głupich?