Motto tygodnia: Czy Kościół zmieni pedofilskie trzęsienie ziemi?

ico-1
numer 40/2018
Autor:

Dziennikarze portalu Onet.pl opublikowali rozmowę nagraną 5,5 roku temu przez kelnerów z restauracji „Sowa i przyjaciele”. W rozmowie uczestniczył Morawiecki młodszy – wówczas prezes banku BZ WBK, a obecnie premier. Popisywał się dosyć prostymi poglądami na politykę zagraniczną i krajową, zwłaszcza społeczną. Klnąc co najmniej tak jak Sikorski i Sienkiewicz, chwalił przywódców Niemiec i Francji, ubolewał nad wygórowanymi żądaniami społeczeństw (bezpłatne edukacja i służba zdrowia, zawyżone emerytury), zauważył oczyszczającą rolę wojny w historii. Liberał jak się patrzy!

 

W aktach sprawy nielegalnych podsłuchów istnieje zeznanie kelnerów, którzy mówią o przynajmniej jeszcze jednej rozmowie Morawieckiego młodszego. Miał on opowiadać o tym, jak kupować nieruchomości na podstawionych ludzi, tzw. słupy. Czyżby nie tylko liberał, lecz również kombinator!

 

Nieujawnione rozmowy Morawieckiego pisowcy lekceważą, uważając je za nieistniejące. Macie, to pokażcie – mówiła Mazurek, rzeczniczka prasowa PiS i wicemarszałkini Sejmu, a ujawnioną rozmowę nazwała „odgrzewanymi kotletami”. Rzeczniczce Mazurek przypominamy przed wyborami, że kotlet, nawet odgrzewany, tylko krok dzieli od klopsa.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • JAK WIDZĘ TĘ BABE,ZWANĄ RZECZNIKA RZĄDU, TO UBRAŁBYM JĄ W MUNDUR SSMANA, ALBO NKWDwca, BO W KAŻDYM SYSTEMIE ZNALAZŁA BY PRACĘ!!

  • Gwiazdą nagrań jest euroosioł Rychu Czarnecki. Dał się nagrać załatwiając michę dla syna a ośmiorniczek nie wpierdolił i winem nie popił. Kochający tatuś.